Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Bonusowe złotówki za doładowania

ROZWIĄZANE

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 9
  • 0
  • 0

Bonusowe złotówki za doładowania

Witam , mam problem z przesłaniem pieniędzy. Mianowice na skarbonce mam 25zł , a na BONUSOWE ZŁOTÓWKI ZA DOŁADOWANIA 17zł. Chciałam przesłać pieniądze z bonusu na konto główne lecz da Się tylko przesłać ze skarbonki. 

Moje pytanie : CZY DA SIĘ PRZESŁAĆ PIENIĄŻKI Z TEGO BONUSU NA KONTO ? ( SĄ WAŻNE JESZCZE TYLKO 19DNI) 

 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Bonusowe złotówki za doładowania

Szczegóły tutaj.

To jest bardzo ciężko wykorzystać tym bardziej jeśli posiadasz pakiety, ponieważ są wykorzystywane przed Bonusem.

Bonus będziesz mógł wykorzystać na rozmowy, SMS-y i MMS-y w Orange, a także na połączenia z internetem.

 

Może ktoś ma sposób jak je przedłużyć 🙂

Na moim koncie zawsze przepada 😄

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

7 ODPOW. 7

Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Bonusowe złotówki za doładowania

Środki promocyjne można przeznaczyć na: połączenia, SMS-y  i  MMS-y w sieci mobilnej Orange, oraz na transfer danych (Internet).

 

Nie ma możliwości ich przenosić. Szczegółu tutaj .


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 9
  • 0
  • 0

Bonusowe złotówki za doładowania

Ze skarbonki sie da zrobić przelew a z Bonusu nie ... 


19531620_1552672951450194_24286076_o.jpg

Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Bonusowe złotówki za doładowania

No tak, Bonus należy do środków promocyjnych. Napisałem na co moga być wykorzystane i nie można ich przenosić. 🙂

 

Bonus za doładowanie szczegóły

Środki przyznane w ramach Bonusu gromadzą się na koncie promocyjnym Abonenta i mogą być wykorzystane na połączenia, SMS-y i MMS-y w Orange oraz na transfer danych (Internet), z zastrzeżeniem...
 
Rozumiem, że chodzi o te 10% za doładowanie?
 
 
 
 
 

 

 


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 9
  • 0
  • 0

Bonusowe złotówki za doładowania

Nie mam bladego pojęcia ale chyba tak. Tylko jak mam tego użyć ? Nie da się a lada moment przepadnie. 


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Bonusowe złotówki za doładowania

Szczegóły tutaj.

To jest bardzo ciężko wykorzystać tym bardziej jeśli posiadasz pakiety, ponieważ są wykorzystywane przed Bonusem.

Bonus będziesz mógł wykorzystać na rozmowy, SMS-y i MMS-y w Orange, a także na połączenia z internetem.

 

Może ktoś ma sposób jak je przedłużyć 🙂

Na moim koncie zawsze przepada 😄


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Bonusowe złotówki za doładowania

Przedłużyć można korzystając kolejny raz z tego co dodaje coś na konto promocyjne. Ale średnio się opłaca jeśli ktoś korzysta z pakietów.

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2805
  • 6999
  • 182

Bonusowe złotówki za doładowania

Można też przedłużyć ważność konta promocyjnego do 5 m-cy korzystając z promocji Masz Za Staż, doładowując konto za 25, a następnie za 100 zł. Sam z tego korzystałem, lecz teraz w dobie pakietów no limit nie da się korzystać z tych środków.

Edit: No chyba, że na MMSy do Orange...