Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Bonus za rejestrację numeru


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Bonus za rejestrację numeru

mam problem... mam zarejestrowany numer w orange a jak probuje wlączyć bonus to przychodzi SMS że mam sprawdzic czy mam zarejestrowany numer...

10 ODPOW. 10
Anonim

Nie dotyczy

Bonus za rejestrację numeru

@ankaszal1994kiedy rejestrowałaś swój numer???


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Bonus za rejestrację numeru

@Anonim w zeszłym miesiącu.  rejestrowałam 3 numery w tym jeden mój i na dwa został przydzielony bonus a na moj nie...

 

Anonim

Nie dotyczy

Bonus za rejestrację numeru

Coś świruje dzisiaj Nasz Orange 🙂

Anonim

Nie dotyczy

Bonus za rejestrację numeru

Wyślij bezpłatnego SMS o treści „numer” pod 80190. Jeśli dostaniesz sama że Twój numer jest zarejestrowany to: wyłącz i włącz ponownie telefon i wyślij jeszcze raz tego smsa, jeśli jednak to nie pomoże to zadzwoń do BOK - polecam do bezpłatnego kontaktu aplikację Mój Orange (zaloguj się pełnymi danymi i będziesz mogła dzwonić za darmo). Jeśli jednak dostaniesz smsa że Twój numer jest niezarejestrowany to zarejestruj go ponownie - może w trakcie rejestracji gdziec coś się zawiesiło i Twój numer jednak nie został zarejestrowany - czy dostałaś smsa potwierdzającego rejestrację swojego numer?? Pozdrawiam.


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 721
  • 1685
  • 34

Bonus za rejestrację numeru

@Anonim to nie Nasz Orange to ja!

Uznałem, że te wpisy zasługują na osobny temat i przeniosłem tylko na raty. Bardzo szczęśliwy mężczyzna

Anonim

Nie dotyczy

Bonus za rejestrację numeru

Czyli wszystko już rozumiem, ale pierwsza strona starowa dostała grypy 😜 Miejmy nadzieję że tylko nie świńskiej i że nam biedna nie padnie 😜 😜


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Bonus za rejestrację numeru

Mam pytanie co do terminu promocji. W regulaminie jest, że trwa od 14.10 do 30.11. Dalej napisano, że na aktywację bonusu mam 60 dni od daty rejestracji.
Po pierwsze co jest datą rejestracji? Data złożenia wniosku np przez wysłanie smsa z numerem na abonament (przy rejestracji sms-em) czy dzień w którym rozpatrzono wniosek i zarejestrowano numer. Po drugie czy data graniczna promocji 30.11 oznacza , że do 30.11 mam zarejestrować numer ( z uwagami jak powyżej)  i od tego dnia mam 60 dni na aktywację bonusu? Czy może do 30.11 muszę dokonać aktywacji bonusu czyli znowu: wysłać sms aktywujący do 23:59:59 30.11 czy otrzymac do tego momentu potwierdzenie przyznania bonusu? Bo jeśli do 30.11 należy aktywować bonus to znaczy, że na aktywację mamy co najwyżej ok. 45 dni na aktywację bonusu od momentu rejestracji numeru. Może ktoś to wyjaśnić?


Poziom 34, Ekspert Galaktyczny
  • 1027
  • 2132
  • 181

Bonus za rejestrację numeru

Po pierwsze co jest datą rejestracji?

 

 

Datą rejestracji jest data faktycznej rejestracji. Zwykle jest to zbieżne z datą wysłania SMS-u rejestracyjnego (gdy posiadasz inny zarejestrowany numer), zlecenia rejestracji w serwisie bankowym (ING, Millenium) lub rejestracji w punkcie. Mówiąc inaczej, rejestracja następuje w momencie, gdy dane do nas trafią, i weryfikacja przebiegnie prawidłowo - rzadko kiedy to więcej niż kilka minut od zlecenia rejestracji 🙂

Po drugie czy data graniczna promocji 30.11 oznacza , że do 30.11 mam zarejestrować numer

Do 30.11 należy zarejestrować numer. Bonus odebrać można w ciągu 60 dni od rejestracji. Przy rejestracji dziś, czas do 28.01.

 

 

 


Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Bonus za rejestrację numeru


pablo_ck napisał(-a):

Wyślij bezpłatnego SMS o treści „numer” pod 80190. Jeśli dostaniesz sama że Twój numer jest zarejestrowany to: wyłącz i włącz ponownie telefon i wyślij jeszcze raz tego smsa, jeśli jednak to nie pomoże to zadzwoń do BOK - polecam do bezpłatnego kontaktu aplikację Mój Orange (zaloguj się pełnymi danymi i będziesz mogła dzwonić za darmo). Jeśli jednak dostaniesz smsa że Twój numer jest niezarejestrowany to zarejestruj go ponownie - może w trakcie rejestracji gdziec coś się zawiesiło i Twój numer jednak nie został zarejestrowany - czy dostałaś smsa potwierdzającego rejestrację swojego numer?? Pozdrawiam.


U mnie nie pomogło. Zarejestrowałam, potwierdziłam to wysyłając sms o treści NUMER. Bonusu nie dostałam. Wyłączyłam tel, włączyłam i dalej to samo