Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Bonus za polecenie


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 9
  • 7
  • 0

Bonus za polecenie

Cześć!

Wysłałem numer kolegi na sms podany na stronie i dostałem sms, że ma 30 dni na przeniesienie nr do Orange i wtedy zarówno ja, jak i kolega otrzymamy bonus. Na stronie wybieramorange.pl widnieje jednak info, że promocja kończy się za 8 godzin.

Czy kolega musi dzisiaj przenieść nr, czy może to zrobić w ciągu następnych 30 dni?

I czy jak przeniesie nr w salonie to otrzyma od razu przejsciowa kartę sim z 2 gb neta?
3 ODPOW. 3

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 61
  • 108
  • 2

Bonus za polecenie

8.W okresie obowiązywania Promocji Osoba Zapraszająca wysyła bezpłatnego SMS-a pod numer 80156, w treści wpisując 9-cyfrowy numer komórkowy (bez prefiksu +48) Osoby Zaproszonej.
 
11.Po zapisaniu do Promocji Osoba Zaproszona wskazana zgodnie z punktem 8 Regulaminu ma 30 dni na przeniesienie numeru do oferty Orange na kartę. Spełnienie tego warunku uprawnia do odebrania Bonusu przez Osobę Zapraszającą i Osobę Zaproszonej.
Co oznacza wg mojej znajomości regulaminu że kolega ma czas 30 dni od dzisiaj (ja jednak bym nie czekał)
Czy otrzyma kartę? A tu zależy od punktu. Mi w 2ch punktach wciskano tekst o problemach z przenoszeniem na kartę. Jakbym chciał abonament to problem znikał. 😉

Poziom 34, Ekspert Galaktyczny
  • 1027
  • 2132
  • 181

Bonus za polecenie

W ciągu tych 8 godzin (a teraz już 7 godzin), należy zaprosić znajomego 🙂

Znajomy ma 30 dni na przeniesienie, więc może to zrobić w lutym 🙂


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 61
  • 108
  • 2

Bonus za polecenie

A nawet w marcu. 🙂