Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Bonus 10 GB i 1000 minut.


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 13
  • 0
  • 0

Bonus 10 GB i 1000 minut.

Witam.

Posiadam wykupiony pakiet 2 GB jednak już z limitem 64 kb/s.

Zarejestrowałem numer i otrzymałem bonus 10 GB + 1000 minut do wszystkich sieci.

Co sie stanie jeżeli wykorzystam te 10 GB?

Prędkość wróci do tego pakietu  2GB z limitem 64 kb/s czy 10 GB ma jakiś "swój" limit czy coś takiego i to liczy się 30 dni od przyjecia bonusu? Jeśli przekrocze i jeśli ten 10 GB ma swój limit to te limity skumulują się? (np 64kb/s + 64kb/s = 128kb/s)

Jedynie co moge powiedzieć o tym internetie 64kb/s to niestety tyle że nawet strona orange.pl nie chce mi sie załadować, dlatego pisze póki jeszcze mam ten pakiet 10 GB. 😕 Mam oszczędzać te 10 GB czy po przekroczeniu internet będzie jeszcze w miare wystarczający aby strony normalnie sie ładowały? (Facebook, google, etc.)

 

I jeszcze zapomniał bym...

Da sie jakoś sprawdzić ile GB i minut zostało mi z bonusu?

13 ODPOW. 13
Anonim

Nie dotyczy

Bonus 10 GB i 1000 minut.

@Ativ Aby sprawdzić ile minut lub ile GB zostało z przyznanego bonusu wystarczy wysłać sms o treści : ILE MINUT lub ILE INTERNET pod numer 901. Koszt smsa zgody z cennikiem. A co do prędkości - po wykorzystaniu 10 GB prędkośc spadnie do 64 kb/s. Pozdrawiam.

Anonim

Nie dotyczy

Bonus 10 GB i 1000 minut.

ps. możesz też zalogować się do aplikacji Mój Orange i tam sprawdzić aktualne dane dotyczące zużycia pakietów. Pozdrawiam.


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 13
  • 0
  • 0

Bonus 10 GB i 1000 minut.

Jak mogę sprawdzić w Mój Orange? Gdzie są dane dotyczące zużycia pakietów?

To jest na stronie?

"Pakiety i ustawienia"

Klikam zaloguj i pokazuje że nie mam dostępu.

Anonim

Nie dotyczy

Bonus 10 GB i 1000 minut.

Możesz to sprawdzić na komputerze w zakładce "Bieżące wykorzystanie", a w aplikacji mobilnej powinno od razu Ci się wyświetlić stan konta i pakietów "bieżące zużycie". Pozdrawiam.


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 13
  • 0
  • 0

Bonus 10 GB i 1000 minut.

Dziękuje. Wszystko ładnie widze.

Czyli pozostanie mi 64kb/s?

Mam łącznie jeszcze 4 ważne pakiety. 😮

Nie przejdzie mi to w 256kb/s?

Anonim

Nie dotyczy

Bonus 10 GB i 1000 minut.

To super. Myślę że się to nie sumuje, ale mogę się mylić. Pozdrawiam. Możesz zakończyć wątek poprzez zaakceptowanie rozwiązania. Wówczas zostają "na wierzchu" tylko aktualne zapytania. Miłego dnia 🙂


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 13
  • 0
  • 0

Bonus 10 GB i 1000 minut.

Ten licznik co ile jest odswieżany?

Od godziny 14 czyli od czasu kiedy znalazłem już to pakiet zmienił się z 2,72 GB na 2,71 GB a nie chce mi sie wierzyć że aż tak mało mój komputer zużył internetu. To jest wiarygodne? Jednak zależy mi żeby troche tego internetu zostało gdyż mój stacjonarny jest aktualnie zablokowany i powoli spłacany a jednak potrzebuje dostępu do internetu. (Głównie do nauki, szkoła etc.)

Anonim

Nie dotyczy

Bonus 10 GB i 1000 minut.

Z tego co zauważyłem licznik odświeża się po ponownym zalogowaniu się do sieci, wyłącz i włącz ponownie telefon, za jakiś czas powinno się wszystko odświeżyć. Ale dane w Mój Orange są troszkę "opóźnione". #takurokmójorange 🙂 Pozdrawiam. 


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 13
  • 0
  • 0

Bonus 10 GB i 1000 minut.

Korzystam z routera.

Router już grubo 0,6 gb pokazywał.

Zresetowałem, odczekałem ~4-5 min, włączyłem.

Poczekałem minute góra dwie, odswierzyłem strone - dalej 2,71 gb.

Nie mam nic na koncie aby wyslać smsa i sprawdzic smsem. 😕

 

Można jakoś dogadać się z orange aby limit zwiększyli do 128-192kb/s abym mógl przynajmniej sprawnie szybko korzystać ze przeglądarki i aby strony ładowały się szybciej niż te 5-10 minut? Rzecz jasna na czas tych 4 pakietów.

Z tego co przeczytałęm i zrozumiałem limit nie dotyczy strony orange.pl a pomimo to na limicie nie może mi sie załadować strona orange.pl.