Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Bez mojej wiedzy został zmieniony mój plan taryfowy.

ROZWIĄZANE

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 3
  • 0

Bez mojej wiedzy został zmieniony mój plan taryfowy.

Proszę o informację, dlaczego bez mojej wiedzy został zmieniony mój plan taryfowy.

 

Od początku aktywacji karty zawsze niezmiennie korzystałem z Planu taryfowego: „Nowe Orange Go”.

Obecnie nie wiem z jakich powodów moim planem taryfowym stał się Plan taryfowy "Orange Free na kartę". Nigdy nie składałem zlecenia zmiany planu taryfowego.

 

O przedmiotowym fakcie (zmiany taryfy) dowiedziałem się przez przypadek, gdy zauważyłem brak środków na moim koncie po otrzymanym w dniu 03.01.2020 komunikatu sms: „została Ci do wykorzystania mniej niż złotówka…” i po zalogowaniu się na moje konto Orange.

 

Proszę o informację, czy ktoś spotkał się z takim problemem….

 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2008
  • 5384
  • 181
3 ODPOW. 3

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2008
  • 5384
  • 181

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Bez mojej wiedzy został zmieniony mój plan taryfowy.

Tutaj też na ten temat informacje: https://nasz.orange.pl/t5/forums/v3_1/forumtopicpage/board-id/Na-karte/page/1/thread-id/14525

Pewnie coraz więcej osób w tej sprawie się będzie odzywało na NO.

Kiedyś konsultant mi powiedział, że obecne taryfy są korzystniejsze, niższe opłaty za połączenia, SMS-y itp. niż te wcześniejsze, więc powinienem być zadowolony ze zmiany, a nie narzekać.


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 5
  • 0

Bez mojej wiedzy został zmieniony mój plan taryfowy.

Taaa... niższe. Udało mi się znaleźć cennik tego Free więc kilka porównań (w stosunku do Nowe Orange GO po najkorzystniejszym doładowaniu):

rozmowy w Orange i na stacjonarne - podwyżka o 50%
SMS w Orange - podwyżka o 1900%
SMS do innych sieci - podwyżka o 11%
MMS w Orange - podwyżka o 1900%
MMS do innych sieci - podwyżka o 33%