Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Automatyczne opłacanie cyklicznych usług

ROZWIĄZANE

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 4
  • 0

Automatyczne opłacanie cyklicznych usług

Cześć,

 

Piszę tę wiadomość (już ze zdenerwowaniem) po raz kolejny, bo najpierw zakładając wątek nie zauważyłem, że nie jestem zalogowany, a potem nie zapisało wiadomości w ogóle.

 

Przechodząc do rzeczy - czy jest możliwość w Orange na kartę automatycznego opłacania usług cyklicznych bezpośrednio przez Apple Pay albo z karty płatniczej? Nieco ułatwiłoby to kwestię pilnowania dat za moment odnowienia różnych usług (pakiet 25 zł + 5G pass 5 zł). Tak to trzeba planować, kiedy trzeba doładować kartę z konta bankowego. 🙂

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 430
  • 3691
  • 19

Automatyczne opłacanie cyklicznych usług

Możesz skorzystać z opcji autodoładowania. Działa na zasadzie, że ustawiasz limit poniżej którego Twoje konto zostanie doładowanie automatycznie określoną kwotą jeżeli stan spadnie poniżej danego poziomu. Nie  ustawisz tak jak chcesz by pilnowało typowo przed odnowieniem usługi.

https://doladowania.orange.pl/auto-doladowanie

 

Ja osobiście zawsze mam na koncie jakoś zapas. Dzięki temu jak pakiet się odnawia ma z czego pobrać. Zresztą operator informuje SMS. Dodatkowo sama nie raz zaglądam do apki. 

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

2 ODPOW. 2

Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 430
  • 3691
  • 19

Automatyczne opłacanie cyklicznych usług

Możesz skorzystać z opcji autodoładowania. Działa na zasadzie, że ustawiasz limit poniżej którego Twoje konto zostanie doładowanie automatycznie określoną kwotą jeżeli stan spadnie poniżej danego poziomu. Nie  ustawisz tak jak chcesz by pilnowało typowo przed odnowieniem usługi.

https://doladowania.orange.pl/auto-doladowanie

 

Ja osobiście zawsze mam na koncie jakoś zapas. Dzięki temu jak pakiet się odnawia ma z czego pobrać. Zresztą operator informuje SMS. Dodatkowo sama nie raz zaglądam do apki. 


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 512
  • 1820
  • 12

Automatyczne opłacanie cyklicznych usług

Banki mają cykliczne doładowanie numeru telefonu, ustawiasz i masz spokój.