Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Ankieta - kto jest za zmianą oferty w prepaid w Orange

ROZWIĄZANE

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32312
  • 36170
  • 1366

Ankieta - kto jest za zmianą oferty w prepaid w Orange

jednorazowe zastrzeganie numeru kodem #31#

- to powinno działać.
Ale jest to trudne. Musisz skontaktować się z doradcą na czacie lub infolinii z prośbą o dokonanie zleceń na usłudze CLIR. Najpierw musi być wyłączona. Potem poproś o włączenie wariantu ruchomego z domyślną prezentacją.

Poziom 34, Ekspert Galaktyczny
  • 1027
  • 2132
  • 181

Ankieta - kto jest za zmianą oferty w prepaid w Orange

Tak, co do zastrzegania połączeń, musi być w systemie włączona usługa CLIR czyli Blokada Prezentacji Numeru w wariancie ruchomym (domyślnie bez prezentacji lub domyślnie z prezentacją). Wtedy można sterować usługą z poziomu telefonu. 🙂

 

Najłatwiej sprawdzić czy jest włączona kodem *#31# 🙂 Jeśli będzie tam informacja, że usługa nie jest świadczona lub coś  podobnego, to trzeba najpierw włączyć blokadę prezentacji poprzez kontakt z czatem lub infolinią 🙂

Anonim

Nie dotyczy

Ankieta - kto jest za zmianą oferty w prepaid w Orange

Ja uważam, że operatorzy nie doceniają, a wręcz zmuszają swoich klientów do trzymania ich w dosyć ostrych ryzach. Miałem akurat taką sytuację, że w YES nie doładowałem w "umownym terminie miesięcznym" i czekałem na wpływ środków na osobiste konto bankowe. Środki pozostałe z kwoty 25 zł zostały więc zablokowane. Po złożeniu reklamacji, przywrócono mi je...z ostrzeżeniem, że było to jednorazowo rozpatrzone. Następnej reklamacji już nie uzna się, chyba że utrzymam się "w poślizgowym", siedmiodniowym  terminie od zakończenia ważności konta. Byłem już w Plusie i dawnej Erze, ale ta ostatnia to przegięła totalnie. Jako wieloletniemu klientowi zaproponowała "promocyjną" (zwiększoną finansowo) ofertę. Natomiast synowi tańszą ofertę ("młody" klient). Więc jeżeli milionowe rzesze potencjalnych klientów widzą takie ruchy, to nie można się dziwić, że migrują do konkurencji, i które to nie mają rozbudowanej infrastruktury na bogato. Kuszenie po cenach dumpingowych to ryzyko, które może przynieść spodziewane efekty. Reasumując, warto dbać o klienta.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32312
  • 36170
  • 1366

Ankieta - kto jest za zmianą oferty w prepaid w Orange

@Anonim: jeszcze 2-3 lata i oferty na przedłużenie będą droższe. I to nie wynik brak szacunku, tylko kalkulacji rynkowej. Ceny telefonów idą ostro w górę. Oferty tylko sim (na 1 kartę, bez łączenia usług) niebawem osiągną wartość krytyczną.
Anonim

Nie dotyczy

Ankieta - kto jest za zmianą oferty w prepaid w Orange

Rynek się zmienia i.......niestety ciężko jest na nim teraz dobrze zarobić. Do tego inwestycje w sieć....to jednak są ogromne koszty. Tylko uważam ze Orange nie powinien odstawić od W4 ze swoimi usługami - bardzo wiele ludzi rzuciło się na pakiet za 25 zł u konkurencji.

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32312
  • 36170
  • 1366

Ankieta - kto jest za zmianą oferty w prepaid w Orange

Masz jakieś dane? Orange w tygodniu opublikował dane za 1Q2017 (pierwszy kwartał), gdzie ARPU (średni przychód z płacącego użytkownika) z prepaida wynosiło 12,6 zł - więc to chyba nie do końca pokazuje popularność no-limitów. A drugi wskaźnik AUPU (średni czas połączeń na użytkownika) to 121,7. Źródło: strona 8-9, http://www.orange-ir.pl/sites/default/files/RB%2012-2017%20wybrane%20dane%201Q2017_0.pdf

Jeśli 4 zł robi różnicę, można poszukać promocji doładowań 🙂
Anonim

Nie dotyczy

Ankieta - kto jest za zmianą oferty w prepaid w Orange


Piotrekk85 napisał(-a):
@burebusek: jeszcze 2-3 lata i oferty na przedłużenie będą droższe. I to nie wynik brak szacunku, tylko kalkulacji rynkowej. Ceny telefonów idą ostro w górę. Oferty tylko sim (na 1 kartę, bez łączenia usług) niebawem osiągną wartość krytyczną.

W końcowym rozrachunku zostaną tylko prezesi, albo fuzja prezesów z garstką "duszonych" jak cytryna pracowników, połączona z modną nazwą:restrukturyzacja. Komu przyszło ten etap przejść, ten wie, o czym mówię. Wyobraź sobie drabinę ułożoną w poziomie i na niej siedzących pracowników firmy x. Dosiaduje się pan prezes z radą nadzorczą ze spółki córki i ktoś musi wypaść. Moce produkcyjne zostają na dotychczasowym poziomie. Ech, nie dokończę!