Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Ankieta - kto jest za zmianą oferty w prepaid w Orange

ROZWIĄZANE
Anonim

Nie dotyczy

Ankieta - kto jest za zmianą oferty w prepaid w Orange

Witam, zakładam ten wątek by poznać Wasze opinie na temat aktualnych ofert prepaid w Orange. Osobiście uważam że Orange troszkę "przyspało" i musi nadrobić zaległości. Czy podzielacie moje zdanie?? Może dzięki Naszym głosom Orange stworzy jakiś konkurencyjny pakiet w tym segmencie. Moi znajomi uciekają do "zielonych" bo za 25 zł mają prawdziwy no-limit. To mnie osobiście trochę zastanawia dlaczego Orange jeszcze nie obudził się z zimowego snu. 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 34, Ekspert Galaktyczny
  • 1027
  • 2132
  • 181

Ankieta - kto jest za zmianą oferty w prepaid w Orange

Akurat ja nie będę obiektywny, bo ja osobiście sam korzystam z Orange Free na karte, bo potrzebuję BARDZO DUŻEJ ilości GB. A to znajdę w rozsądnej cenie tylko w OFnK. Doładowuję po 100 zł co 4 miesiące, dostaję 110 zł na konto główne, i mam 50 GB na rok (KONTO WAZNE ROK), a za 28 zł miesięcznie, oprócz rozmów i SMS-ów, jeszcze kilkanaście Gigabajtów, z każdym kolejnym miesiącem o 1 GB więcej 🙂

I szczerze mówiąc - lepszej oferty nie widzę 🙂

 

Orange ma dość elastyczną ofertę. Naprawdę jest duży wybór tego, co oczekujesz. Fakt, pod względem CENY pakietów nielimitowanych, odrobinę odstajemy, ale dostajemy więcej, i mamy większe możliwości 🙂

Nie każdy też no limit potrzebuje, a w Orange Free, można zakupić multipakiet, tj. 200 minut, 200 SMS-ów za 16 zł, dostając dodatkowo bonus. W sumie za 16 zł, są rozmowy, SMS-y i 5 GB (ładując we Free po 50 zł co 3 miesiące).

A oszczędzić można jeszcze więcej - a to Skarbonką, a to różnymi innymi promocjami, czy w końcu, nawet wybierająć się do kina (Środy z Orange) 🙂

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

16 ODPOW. 16

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Ankieta - kto jest za zmianą oferty w prepaid w Orange

OPL ma dwie marki. Wg mnie to celowe, bo zmiany poszły do nju. Nolimit jak dla mnie to trochę mało, wolałbym więcej contentu premium na prepaidzie.
Anonim

Nie dotyczy

Ankieta - kto jest za zmianą oferty w prepaid w Orange

@Piotrekk85 ale Nju obecnie też trochę odstaje od konkurencji. Uważam że Orange również musi walczyć o rynek prepaid - owszem nie jest to segment przyoszący duże zyski, ale....jest to parę milionów klientów jednak. 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Ankieta - kto jest za zmianą oferty w prepaid w Orange

Tylko to kilka zł różnicy. W Orange masz za to bonusy jak Skarbonka i inne promocje. Oferta jest trudniejsza, ale jeśli doładowanie robisz po 25/30 zł miesięcznie - różnice są minimalne. Orange wg mnie przegrywa na ofercie dla obcokrajowców. Ciągle chyba nie ma infolinii w języku ukraińskim, rosyjskim czy białoruskim. Potem kwestia ilości danych GB - Orange jest na plus z bonusami w OFnK.
Anonim

Nie dotyczy

Ankieta - kto jest za zmianą oferty w prepaid w Orange

U innych opeatorów też masz już podobne bonusy. Owszem OFnK jest dla mnie spoko. My jako osoby które potrafią wycisnąć z danej ofert wszystko co się da to rozumiemy. Ale ludzie nie potrafią korzystać z Bonusów i ich tak kalkulować. Ciekawy jestem ile klientów korzysta że "Skarbonki"?? Jest to pewnie jakieś 20%. Dlatego uważam że Orange powinien zrobić również szumny pakiet za 25 zł.....bo ze swoim 35 zł troszkę odstają. Owszem to tylko 10 zł....ale dla wielu ludzi młodych, rodziców którzy dają co miesiąc na doładowania swoim dzieciom to jest to już jednak dużo.

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Ankieta - kto jest za zmianą oferty w prepaid w Orange

Większość ludzi chce mieć "święty spokój" i płaci po cennikowych stawkach za rozmowy i smsy. Niedługo skończą się bonusy rejestracyjne i zacznie się ruch. Może niebawem będzie pakiet gb na majówkę? 😉

Poziom 34, Ekspert Galaktyczny
  • 1027
  • 2132
  • 181

Ankieta - kto jest za zmianą oferty w prepaid w Orange

Akurat ja nie będę obiektywny, bo ja osobiście sam korzystam z Orange Free na karte, bo potrzebuję BARDZO DUŻEJ ilości GB. A to znajdę w rozsądnej cenie tylko w OFnK. Doładowuję po 100 zł co 4 miesiące, dostaję 110 zł na konto główne, i mam 50 GB na rok (KONTO WAZNE ROK), a za 28 zł miesięcznie, oprócz rozmów i SMS-ów, jeszcze kilkanaście Gigabajtów, z każdym kolejnym miesiącem o 1 GB więcej 🙂

I szczerze mówiąc - lepszej oferty nie widzę 🙂

 

Orange ma dość elastyczną ofertę. Naprawdę jest duży wybór tego, co oczekujesz. Fakt, pod względem CENY pakietów nielimitowanych, odrobinę odstajemy, ale dostajemy więcej, i mamy większe możliwości 🙂

Nie każdy też no limit potrzebuje, a w Orange Free, można zakupić multipakiet, tj. 200 minut, 200 SMS-ów za 16 zł, dostając dodatkowo bonus. W sumie za 16 zł, są rozmowy, SMS-y i 5 GB (ładując we Free po 50 zł co 3 miesiące).

A oszczędzić można jeszcze więcej - a to Skarbonką, a to różnymi innymi promocjami, czy w końcu, nawet wybierająć się do kina (Środy z Orange) 🙂

Anonim

Nie dotyczy

Ankieta - kto jest za zmianą oferty w prepaid w Orange

@Jarek zgadzam się z Tobą. Ale tak jak my liczymy to.......90% populacji nie potrafi tak kalkulować. Dlatego uważam ze Orange powinno stworzyć podobny produkt (pakiet no-limit) jak konkurencja w bardzo przyblizonej cenie.

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Ankieta - kto jest za zmianą oferty w prepaid w Orange

I jeszcze jest duży problem z komunikacją nt. oferty prepaid. Jak widzę reklamy z "noblistką" i reklamą wg mnie dosyć mało opłacalnej usługi... to nie wiem co autor miał na myśli.

Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 541
  • 648
  • 24

Ankieta - kto jest za zmianą oferty w prepaid w Orange

Ja tam wolalbym żeby nic nie zmieniali i zacementowali ofertę za 28zł. Bardziej bym optował za udostępnieniem w prepaidzie takich usług jak połączenia oczekujące, przekierowanie połączeń, jednorazowe zastrzeganie numeru kodem #31#, połączenia konferencyjne czy wstrzymanie trwającej rozmowy. Play takie coś ma i się trochę zdziwiłem jak przeszedłem do Orange. Najbardziej brakuje połączeń oczekujących i przekierowań. 🙂