Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Środki na koncie

ROZWIĄZANE

Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 18
  • 37
  • 0

Środki na koncie

Witam.

Mam dwie karty. Orange Jedną doładowałem dzisiaj za 30 zł. Czy mogę to doładowanie teraz "przerzucić" na drugą kartę? Okazało się że ta druga karta nie będzie używana. I te środki mi teraz przepadną.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1591
  • 5432
  • 59

Środki na koncie


@Nephilmnapisał(-a)

Witam.

Mam dwie karty. Orange Jedną doładowałem dzisiaj za 30 zł. Czy mogę to doładowanie teraz "przerzucić" na drugą kartę? Okazało się że ta druga karta nie będzie używana. I te środki mi teraz przepadną.


@Nephilmwyrózniłem to czego nie rozumiem.

Żeby optymalnie coś doradzić to mało danych.

Ale i tak ustawiłbym przelew cykliczny na 3 złote co 7 dni (startuje po 7 dniach od ustawienia, 3 przelewy wymagają 28 dni) i w międzyczasie dokonałbym 4 przelewy pojedyncze po 5zł.

Jak karta ma długą ważność na wychodzące to jeszcze bardziej można pokombinować.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

4 ODPOW. 4

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18405
  • 52632
  • 707

Środki na koncie

@Nephilm możesz użyć przelew SMS:

https://www.orange.pl/kid,4002009758,id,4004889665,title,Przelew-SMS,article.html

Niestety całej kwoty nie przekażesz, bo opłata za SMS wynosi 20 groszy, dodatkowo maksymalny kwota przelewu to 5 PLN dziennie. Przelew SMS nie przedłuża ważności konta.


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1591
  • 5432
  • 59

Środki na koncie


@Nephilmnapisał(-a)

Witam.

Mam dwie karty. Orange Jedną doładowałem dzisiaj za 30 zł. Czy mogę to doładowanie teraz "przerzucić" na drugą kartę? Okazało się że ta druga karta nie będzie używana. I te środki mi teraz przepadną.


@Nephilmwyrózniłem to czego nie rozumiem.

Żeby optymalnie coś doradzić to mało danych.

Ale i tak ustawiłbym przelew cykliczny na 3 złote co 7 dni (startuje po 7 dniach od ustawienia, 3 przelewy wymagają 28 dni) i w międzyczasie dokonałbym 4 przelewy pojedyncze po 5zł.

Jak karta ma długą ważność na wychodzące to jeszcze bardziej można pokombinować.


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 18
  • 37
  • 0

Środki na koncie

Rzeczywiście napisałem trochę chaotycznie. Ale spieszyłem się do pracy. Sytuacja wygląda następująco. Mam 2 karty w Orange. Karta nr 1 służy na co dzień w moim telefonie (Free na kartę). Karta nr 2 służy bardzo sporadycznie do korzystania z  internetu w laptopie.

Dzisiaj rano wystąpiła awaria w UPC i nie mieliśmy WiFi w domu. Żeby syn mógł pracować zdalnie na lekcjach doładowałem tą drugą kartę za 30 zł.

Po jakimś czasie internet z UPC zaczął działać. I teraz moje pytanie czy można przelać środki (te 30 zł) z karty nr 2 na kartę nr 1 ? Bo jak nie będziemy z niej długo korzystać ( a pewnie tak będzie)  to środki przepadną.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18405
  • 52632
  • 707

Środki na koncie

@Nephilm jak wcześniej wspomniałem przez przelew SMS.

Można również uruchomić Rok Ważności Konta, ale obecnie usługa płatna 6 PLN za przedłużenie na rok.