Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

airbox.home nie działa(ale 192.168.1.1 już tak), problem z logowaniem do innych usług


Poziom 4, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

airbox.home nie działa(ale 192.168.1.1 już tak), problem z logowaniem do innych usług

Witam, mam taki problem, który czasem się pojawia z Airboxem. Otóż mogę zalogować się do routera wpisując 192.168.1.1, ale jak wpiszę http://airbox.home to dostaję komunikat, że strona jest nieosiągalna. W tym samym czasie nie jestem w stanie zalogować się do gry World of Warcraft ani połączyć się z żadną usługą blizzarda(komunikat zwrotny wskazuje na problemy z siecią). Zwykle wszystko działa jak należy, nie zauważyłam żadnych problemów z innymi stronami, ale jednak problem zdaje się pojawiać w losowych momentach i już nie wiem co na to poradzić. Reset routera ani przywrócenie ustawień fabrycznych nie działa, zmiana DNSów ani odświeżenie adresu IP też nie.

2 ODPOW. 2

Zespół Nasz Orange
  • 2906
  • 10831
  • 64

airbox.home nie działa(ale 192.168.1.1 już tak), problem z logowaniem do innych usług

Wyłączasz Airboxa przynajmniej raz dziennie? Czy w momencie wystąpienia błędu na stronie routera pokazuje się że jest dostęp do Internetu?


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 45
  • 50
  • 0

airbox.home nie działa(ale 192.168.1.1 już tak), problem z logowaniem do innych usług

też miałem częstszy problem, powiem szczerze nie polecam tej firmy (alcatel), ciągle przywraca fabryczne ustawienia, często nie działa ustawienia routera. szkoda, że nie mogę wybrać oprócz firmy alacatel-a. trudno, kupię nową zupełnie mocną i inną firmą.