Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Zte MF283+ - ograniczenie przepustowości do 1Mbit/s lub 0Mbit/s


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

Zte MF283+ - ograniczenie przepustowości do 1Mbit/s lub 0Mbit/s

Dobry jesteś, masz trafne spostrzeżenia !

 

Teraz właśnie sprawdzam czy mi się po prostu pakiet danych nie skończył, istnieje taka możliwość.

 

Nie jestem osobą, którą ściąga nie wiadomo ile, właściwie to niewiele ściągam, a tym bardziej p2p. Także nie wydaje mi się by mi zakładano jakiś tam lejek.

 

Różnica jest Bardzo Duża. Na karcie sim z z abonamentem mam prędkość na speedteście 0.3mb/s a na nowym simie, który kupiłem dzisiaj dla sprawdzenia właśnie, wyszło 20mb/s.

 

A dzięki Tobie przypomniała mi się właśnie sytuacja kilkukrotnego wyłączenia prądu bez ostrzeżenie, przepięcia, bo akurat przebywam teraz na budowie i takie rzeczy się zdarzają i faktycznie od tego momentu jest gorzej i to może być to ! W samym kompie spalił się mi port SATA ale to już inna historia. Kupię jutro.pojutrze nową simkę i dam znać czy to faktycznie ona stanowi problem.

 

Robisz dobrą robotę, Bóg Z Tobą ! 😄


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Zte MF283+ - ograniczenie przepustowości do 1Mbit/s lub 0Mbit/s

Nie wiem czy dla internetu mobilnego można już wymienić kartę sim smsem https://www.orange.pl/omnibook/samodzielna-wymiana-karty-sim (może ktoś z Orange potwierdzi czy zaprzeczy). Bo jak nie to trzeba wymienić w salonie (ale będzie za darmo).

Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Zte MF283+ - ograniczenie przepustowości do 1Mbit/s lub 0Mbit/s

też mam tą usługę z modemem huawei B593s na początku umowy było świetnie 40mb/s internet śmigał aż miło po roku  internet zaczął spadać nawet do 0,5 mb/s praktycznie nie da się z tego korzystać podejrzewam celowe ograniczenia po stronie operatora


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 8
  • 2
  • 0

Zte MF283+ - ograniczenie przepustowości do 1Mbit/s lub 0Mbit/s

Przez ostatnie dwa miesiące było idealnie. Nie miałem z routerem, żadnych problemów. VOD działał jak należy nawet w FullHD, 4K niestety nie próbowałem. Od kilku dni problem wrócił:(

 

Wciąż nie działa sprawdzanie aktualzacji w routerze. Czy wiecie może o nowszej aktualizacji do routera niż poniższa i ewentualnie gdzie można ją pobrać?

 

Wersja oprogramowania: CR_ORAMF283+V1.0.0B06
Wersja firmware: BD_ZM8630V1.0.0B12

Wersja sprzętowa: PCBMF283+V1.0.0