Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Zrywanie połączenia na ZTE MF286 (LTE Biurowy)


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 14
  • 7
  • 0

Zrywanie połączenia na ZTE MF286 (LTE Biurowy)

Cześć,

od niedawna mam internet LTE z Orange z modemem jak w opisie. Mam problem ze zrywaniem połączenia - fale po kilka wyłączeń pod rząd. Modem pozostaje włączony zanika na chwile Wi-Fi i internet po kablu. Po 20-30 sekundach pojawia się na nowo. Z początku myślałem, że to wina modemu. Próbowałem resetować do ustawień fabrycznych i nic nie pomogło.

Wczoraj zauważyłem że nie da się zrobić przelewu z inteligo. Za każdym razem gdy chce zatwierdzić przelew po kliknięciu dalej natychmiast zrywa połączenie. Próbowałem kilka razy raz za razem i za każdym razem zrywa połączenie. Wszystkie urządzenia podłączone do modemu zostają odłączone.
Czasami dzieje się podobnie na speedtestach, głównej stronie Orange, oraz w bliżej nieokreślonych warunkach - kilka zerwań połączenia raz za razem a potem spokój na kilka godzin, czasami dzień.

Pierwszy raz spotykam się z takim czymś. I nie mam już pomysłu jak sobie z tym poradzić.

Modem nie jest ruszany, ustawiony w jednym miejscu i tam stoi cały czas.

 

Modem jest uszkodzony czy to raczej problem z siecią?

33 ODPOW. 33
Anonim

Nie dotyczy

Zrywanie połączenia na ZTE MF286 (LTE Biurowy)

@ace_wmv A jak zachowują się  na routerze?


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 14
  • 7
  • 0

Zrywanie połączenia na ZTE MF286 (LTE Biurowy)

@Anonim podczas zaniku dioda od wifi znika, dioda od transferu LTE pali się swiatłem ciągłym na niebiesko.

 

podczas normalnej pracy obie pulsują

Anonim

Nie dotyczy

Zrywanie połączenia na ZTE MF286 (LTE Biurowy)

@ace_wmv To problem jest ewidentnie z routerem.

Anonim

Nie dotyczy

Zrywanie połączenia na ZTE MF286 (LTE Biurowy)

Pozostaje zgłosić "usterkę" do BOK i niech się technicy martwią......jeśli problem będzie występował nadal napisz już kolejną reklamację w formie pisemnej.....wyznacz w niej datę naprawy......problemy które opisujesz nie dają możliwości swobodnego korzystania z Internetu...ja bym domagał się również rekompensaty. Walcz o swoje 🙂 A jeśli nie to masz prawo bezkarnego rozwiązania umowy. 


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 14
  • 7
  • 0

Zrywanie połączenia na ZTE MF286 (LTE Biurowy)

@Anonim

@Anonim

Na zgłoszenie problemu Orange odpowiedziało, ze z LTE tak bywa, że będzie nowy bts w 3cim kwartale w mojej okolicy i powinno poprawić to działanie usługi. Poz tym że sprawdzali, iż jakies transfery są więc kozystam, a co za tym idzie oni się wywiązali i że dali rabat 30%... na odpier...

Mało mnie to satysfakcjonuje, bo ruter zrywa połączenia czego nie miałem na poźyczonym wcześniej modemie z innej firmy.

Anonim

Nie dotyczy

Zrywanie połączenia na ZTE MF286 (LTE Biurowy)

To włóż może kartę sim do telefonu z funkcją routera (punkt dostępu) i zobacz czy problem będzie występował nadal.....może to jednak wina routera??? Jeśli się okaże że na innym urządzeniu Internet działa poprawnie to poinformuj o tym fakcie BOK i zażadaj wymiany sprzętu na nowy.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 14
  • 7
  • 0

Zrywanie połączenia na ZTE MF286 (LTE Biurowy)

@Anonim

Hmm. O tym nie pomyślalem. Przetestuje jutro, teraz nie będę robił zamieszania na strychu. Dam znać jak poszło. Dodatkowo za kilka dni mam mieć znowu Huawei B315 więc zobacze jak na nim będzie się zachowywać ta karta.

Anonim

Nie dotyczy

Zrywanie połączenia na ZTE MF286 (LTE Biurowy)

Tak więc czekamy na info 🙂

Anonim

Nie dotyczy

Zrywanie połączenia na ZTE MF286 (LTE Biurowy)

@ace_wmvJa bym jeszcze sprawdził, zasilacz to on może nie wyrabia i nie jest to wina sieci Orange i pod żadnym pozorem nie aktualizuj routera.