Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

WiFi repeater do podłączenia IWU200

ROZWIĄZANE

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 3
  • 0

WiFi repeater do podłączenia IWU200

Czy ktoś może polecić jakiś WiFi repeater do współpracy z Orange Funbox 3.0? Wiem że jest w ofercie Smart Wifi Box ale nie chcę płacić 10 zł/m-c za wynajęcie repeatera. Repeater potrzebny aby polepszyć siłe sygnału dla dekodera IWU200 (w tej chwili jest w zasiegu "średnim" i często się rozłącza). Próbowałem z TP-Link TL-WA850RE (ale tutaj brak WPS aby podłączyć dekoder) oraz MI WiFI Range Extender AC1200 (RA75) tutaj udało się podłączyć dekoder ale jakość obrazu na dekoderze bardzo słaba, jakby repeater nie nadążał z przesyłem syganłu IPTV. Jakieś inne pomysły, (nie mam możliwości podciągnięcia kabla do repeatera aby działał jako AP)?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12792
  • 52635
  • 604

WiFi repeater do podłączenia IWU200

@NightSky  co ja bym polecił? DAP1665 D-link-a. Wypróbowany jako AP . Ma tryb range extendera i klienta. Używam od pewnego czasu i nie ma z nim kłopotu. Nie podlaczalem go jednak w trybie klienta dla IPTV, ale i tak się musisz liczyć z pidciagnieciem kabla od DAP-a do dekodera, bo to most będzie robił transmisję, a dekoder dostanie sygnał po kablu

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

2 ODPOW. 2

Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

WiFi repeater do podłączenia IWU200


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12792
  • 52635
  • 604

WiFi repeater do podłączenia IWU200

@NightSky  co ja bym polecił? DAP1665 D-link-a. Wypróbowany jako AP . Ma tryb range extendera i klienta. Używam od pewnego czasu i nie ma z nim kłopotu. Nie podlaczalem go jednak w trybie klienta dla IPTV, ale i tak się musisz liczyć z pidciagnieciem kabla od DAP-a do dekodera, bo to most będzie robił transmisję, a dekoder dostanie sygnał po kablu