Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Wewnętrzny stały adres IP


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 5374
  • 21526
  • 173

Wewnętrzny stały adres IP

@mat20061 

OK, czyli chodzi o gry. W tym kontekście mam spore wątpliwości czy brak niezmiennego IP w LAN jest powodem problemów, ale dla testowania faktycznie może się przydać. Możesz to zafiksować ręcznie, ale jeśli chcesz poeksperymentować z DMZ to i tak musisz  to zrobić z poziomu modemu więc pewnie tak będzie prościej.

Osobiście nie gram w nic online, przynajmniej na razie, więc z własnego doświadczenia wiele nie podpowiem. Ale na NO w takich wypadkach pojawia się najczęściej sugestia żeby nie grać po WiFi (pewnie tego nie robisz) i niewiele ponad to. Niestety FB nie eksponuje żadnych ustawień wpływających na sposób buforowania pakietów (a zdaje się że sugerujesz jakoby problem na tym polegał), ale nie do końca mogę sobie wyobrazić sytuację w której poprawnie działające łącze światłowodowe się zapycha z powodu gry (a tylko wtedy buforowanie byłoby problemem). Na wszelki wypadek potwierdź że masz łącze światłowodowe i że wszystko z nim jest w porządku (speedtest pokazuje wartości nominalne), tak jak sugeruje @agat13 .


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 79
  • 212
  • 0

Wewnętrzny stały adres IP

Co dokładnie grozi mi, jeśli włączę DMZ?


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 1267
  • 3021
  • 31

Wewnętrzny stały adres IP


@mat20061napisał(-a)

Co dokładnie grozi mi, jeśli włączę DMZ?


Grozi Ci kara pozbawienia wolności do lat siedmiu 😁😁😁


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52436
  • 702

Wewnętrzny stały adres IP

@mat20061 tu masz informacje o DMZ:

https://www.tp-link.com/pl/support/faq/28/

Przeczytaj i sam zdecydujesz.

 

@PARANOJA masz te poczucie humoru 😁


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 79
  • 212
  • 0

Wewnętrzny stały adres IP

Niewiele tych informacji, mam swojej sieci jeden komputer i tworzę dla niego DMZ, co się może stać?