Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Własny konwerter zewnętrzny ONT

ROZWIĄZANE

Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 6
  • 15
  • 0

Własny konwerter zewnętrzny ONT

@agat13  jak pisałem na samym początku mam UPSa dla routera i APków, które znajdują się w domu. Chcę uniknąć kupowanie drugiego UPSa dla samego konwertera, który jest w garażu. Więc muszę kombinować z POE 🙂

 

pozdrawiam,

 


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 6
  • 15
  • 0

Własny konwerter zewnętrzny ONT

@pirenej  no właśnie z tą wygodą to tak średnio. Ten zasilacz ma w sobie akumulator, czyli po ca 2 latach będzie do wymiany. Ale jest to niewątpliwie jakieś rozwiązanie, dzięki bardzo @Samotnick 🙂


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 6
  • 15
  • 0

Własny konwerter zewnętrzny ONT

@agat13 przypomnę więc: konwerter jest w garażu, mam tam zasilanie, ale nie z UPSa. Chciałem, żeby mój UPS, który jest w domu w gabinecie zasilił zarówno router, APki oraz konwerter ONT 🙂


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5998
  • 24409
  • 206

Własny konwerter zewnętrzny ONT

No to ja się przyłączę do rekomendacji zastąpienia zasilacza oryginalnego zasilaczem z bateryjką. Mam tak zabezpieczony FB3 i sprawdza się to idealnie.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13908
  • 57229
  • 691

Własny konwerter zewnętrzny ONT

@Krelak  nie musisz...załóż drugi UPS w garażu i mi przynajmniej wydaje się to bardziej sensowne niż kombinowanie z PoE i dzielenia kabla ethernet na dwie role. Tym bardziej, że to w sumie główny kabel wejściowy dla całej usługi i zawsze z PoE i transmisji danych na jednym kablu obok siebie mogą wyniknąć problemy

Rozwiązania najprostsze są najlepsze i najpewniejsze 

U mnie w domu są dwa i od kilkunastu lat nie mam problemu... 


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 2228
  • 8328
  • 33

Własny konwerter zewnętrzny ONT


@atlas_cudownapisał(-a)

@pirenejMusisz zrozumieć zasadę działania forum. Ktoś zadaje konkretne pytanie, to społeczność stara się odpowiedzieć na to pytanie.


skąd wiesz, że nie rozumiem? Doskonale rozumiem. Ty natomiast musisz zrozumieć, na czym polega problem XY.


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 2031
  • 9815
  • 82

Własny konwerter zewnętrzny ONT

@Krelak  Na wypadek gdybyś zmienił zdanie: akumulator (Li-Ion) do tego małego UPSa jest tani i ogólnodostępny.