Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Update Funbox 2.0: a nasze bezpieczeństwo w sieci

ROZWIĄZANE

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 106
  • 159
  • 1

Update Funbox 2.0: a nasze bezpieczeństwo w sieci

Jeśli ktoś z Państwa obserwuje swój router w moim wypadku FUNBOX 2.0, ja czasami ale naprawdę rzadko widzę. że został zaktualizowany - jego oprogramowanie układowe. Dlaczego poruszam ten temat, bo z samego routera jestem zadowolony. Choć podobno routery innych firm logują się na tej samej sieci oferując znacznie lepsze parametry - np. szybkość przesyłu. Sam tego nie sprawdzałem. 

Od jakiegoś czasu otrzymuje email od "Anoimus" itp iż zainstalowali złośliwy kod na moim routerze bo jest niezabezpieczony. I że mam zapłacić okup. Mam Bidefendera i co jakiś czas w ruch wchodzi adwcleaner. 

Jak Państwo sadzicie. Te anty wirusy, czy programy Total nie sprawdzają routera. 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364
3 ODPOW. 3

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 192
  • 328
  • 1

Update Funbox 2.0: a nasze bezpieczeństwo w sieci

Pewnie dostajesz spam na pocztę. FunBox jest aktualizowany, choć sam nie wiem jak często. Najlepiej jest kupić jakiś lepszy router, bo sam FunBox to niestety atrapa routera, do tego dość kiepski zasięg. Jak masz możliwość to zwróć router i weź jakiś porządny. 


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 106
  • 159
  • 1

Update Funbox 2.0: a nasze bezpieczeństwo w sieci

Rozumie ze masz na myśli wifi. Ja z tego rakotwórczego badziewia nie korzystam, jak nie muszę Funbox 2.0 jest dla mnie wystarczający. Ma najwięcej wyjść LAN. A jak coś można podłączyć światłowód. Patrzyłem na Funbox 3.0, ale to jakieś badziewie jak piszesz. Istotne jest bezpieczeństwo, a co do spamu możliwe, ale rożnie z tym bywa. Może ktoś ma inne doświadczenia. Kto pyta nie błądzi.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Update Funbox 2.0: a nasze bezpieczeństwo w sieci