Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Router TP-Link rozłącza połączenie

ROZWIĄZANE

Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 38
  • 16
  • 0

Router TP-Link rozłącza połączenie

Pisałem wcześniej że już jestem po akcji serwisowej, zgłoszone->wymieniona karta na nową->wgrane nowe stery, niewiele pomogło, rozłączało i nie chciało się łączyć automatycznie, kolega vdsl pomógł online, wgrał nowe stery do routera i po kilku manewrach poprawiło się, narazie nie mam kłopotu, ale czekam dnia w którym problem wróci:)

Ogólnie nie jest problemem kliknąć "połącz" ale skoro kupuję coś to oczekuję żeby działało poprawnie, na tą chwilę to żałuję że wogóle kupiłem nowy sprzęt z Win10, trzeba było starego lapka naprawić i nie byłoby problemów, a tak 2500zł i kłopot na głowie

Anonim

Nie dotyczy

Router TP-Link rozłącza połączenie

@Mafiu, @Anonim pewnie śledzi przebieg i może coś jeszcze Ci doradzi. Co do Windows 10, to z klucza przesiadłem się ze siódemki i po wielu perypetiach, wróciłem do starego, sprawdzonego Win 7. 

@Anonim też mi zdalnie pomagałEmotikon: Szczęśliwy

Anonim

Nie dotyczy

Router TP-Link rozłącza połączenie

Tak z dziś napiszę, znajomy ma Dell Latitude i po ostatnich aktualizacjach Windows 10 też mu się nie łączy automatycznie poprzez wi-fi, przyjrzałem się temu i wszystko mu działa prawidłowo, problem więc w Windows 10 jest, nie u wszystkich, ja mam ok a też mam Windows 10, nie ma więc co narzekać, bo dużo takich osób jest, Microsoft napewno to poprawi, tak na marginesie sterowników do Routera się nie wgrywa, ewentualnie do karty sieciowej nowsze, w Routerze można nowszy soft wgrać jak jest dostępny.

Anonim

Nie dotyczy

Router TP-Link rozłącza połączenie

Ja bym jeszcze doradził od siebie taki sam krok, jaki podjąłem u siebie od strony systemowej Windowsa 10.

Panel sterowania > System i zabezpieczenia > System > Menedżer urządzeń i rozwinął do sprawdzenia po kolei sterowniki, nie bacząc na mylącą czasami informację we właściwościach (po rozwinięciu każdego) :"To urządzenie działa prawidłowo"...ale z tym bywa różnie. Ja poświęciłem temu chwilę czasu i każdemu sterownikowi dałem komendę aktualizuj sterownik...mimo wszystko i potem sprawdziłem, czy systemowi coś nie dolega. Brak zdarzeń wyeliminował winę po stronie systemu operacyjnego.

sterowniki.JPG2018-02-27 (6)M.png

Anonim

Nie dotyczy

Router TP-Link rozłącza połączenie

Najlepszym rozwiązanie jest instalacja czystego system bez śmieci producenta i wtedy wszystko działa tak samo się robi w przypadku nakładki z Windows 7 na Windows 10. Ja mam na Asusie Windows 10 i wszystko hula nic nie zrywa.