Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Problem z otwieraniem portów


Poziom 4, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Problem z otwieraniem portów

Witam

Posiadam funboxa 2.0. Użytkownicy tych urządzeń wiedzą, że przy korzystaniu z xboxa, czy PlayStation pojawia się problem z połączeniem internetowym tych urządzeń (podobno w celu poprawienia bezpieczeństwa...). Nie mniej jednak sam posiadam xboxa 360 i ps3. Do portów funboxa, związanych z xboxem kilka, a może kilkanaście miesięcy temu, przed aktualizacją oprogramowania funboxa udało mi się wprowadzić numery portów, które mają być otwarte w celu gry online. Teraz postanowiłem się pobawić z ps3. I tu pojawił się problem.

Wiem, które porty powinny zostać otwarte, ale gdy prowadzam w ustawieniach sieci NAT/PAT numer portu, numer portu wewnętrznego, zewnętrznego itp. i na koniec wciskam "zapisz" - nic się nie dzieje. Nie zapisuje tego co napisałem. 

Kiedyś przy konfiguracji problem leżał po stronie przeglądarki (chrome sobie nie radził), więc spróbowałem na firefoxie i edge. Dalej lipa. Co w takim razie z tym zrobić? Mam czekać na przyszłą aktualizację, czy da się coś z tym zrobić?

2 ODPOW. 2
Anonim

Nie dotyczy

Problem z otwieraniem portów

@marcinleskiewicJak dobrze pamiętam to miała być tu na forum podana instrukcja na temat otwierania portów do konsol.

Może coś tu znajdziesz tutaj


Poziom 30, Pasjonat Galaktyczny
  • 1178
  • 2452
  • 70

Problem z otwieraniem portów

@marcinleskiewic

Proponuje przywrócenie routera do ustawień fabrycznych poprzez panel administratora.Będzie to bardzo łatwa opcja naprawy błędów dla mało zaawansowanych użytkowników.