Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Nie można transmitować(streamować) do twitch


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 20
  • 15
  • 0

Nie można transmitować(streamować) do twitch

Witam

Gdy chcę transmitować rozgrywkę z gry poprzez nvidia geforce experience(na PC)to wyświetla sie info ,,transmisja do serwisu twitch nie powiodła się''.

Posiadam orange światłowód 300 mb(upload 50MB),a komputer podłączony jest przez kabel ethernet.

Proszę o pomoc,bo internet działa świetnie,ale co z tego jak nie można transmitować .

6 ODPOW. 6

Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Nie można transmitować(streamować) do twitch

Ale to morze być wina strony twitch  bo przechwalą sprawdziłem u mnie i też mam światłowód i działa transmisja  normalnie .


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 656
  • 881
  • 1

Nie można transmitować(streamować) do twitch

Spróbuj zmienić serwer na Frankfurt. U mnie działa. Też mam światło 300.

1.png


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 20
  • 15
  • 0

Nie można transmitować(streamować) do twitch

Niestety nadal nie pomogło.Może coś blokuje(np. mój Norton lub coś trzeba zmienić w ustawieniach modemu lub panelu sterowania funbox 3.0).Jakieś pomysły?


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 656
  • 881
  • 1

Nie można transmitować(streamować) do twitch

Możesz jeszcze spróbować zaktualizować sterowniki nvidii jeśli masz starszą wersję. Ja kiedyś miałem problem taki jak Ty, ale problemem był serwer w Warszawie, po zmianie na Frankfurt mogłem już streamować.

 

Jesteś na ipv6 czy ipv4?


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 20
  • 15
  • 0

Nie można transmitować(streamować) do twitch

Jestem na ipv4.

Znalazłem rozwiązanie problemu.

Spróbowałem na youtube,tam też nie nadawało.Wystarczyło na moim kanale youtube aktywować stream i już można było streamować(dostałem kod do aktywacji).Co do Twitch to tam musiałem zrobić Uwierzytelnianie dwuskładnikowe(coś podobnego do you tube).

Wtedy dostałem kod i aktywowałem.Wówczas mogłem już streamować.Kompletnie nie przyszło mi do głowy ,że takie rzeczy trzeba zrobić by móc streamować(myślałem,że to wina systemu albo routera)

Sam streaming niestety pozostawia wiele do życzenia.Moim zdaniem lepiej spisuje się na youtube.

A jak wy oceniacie jakość swojego stremowania(macie opóźnienia) i w jakiej jakości nadajecie?


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 656
  • 881
  • 1

Nie można transmitować(streamować) do twitch

Ja jak czasem streamuję dla znajomych to 720p 60 fps i jakość jest zadowalająca. Opóźnienie to coś około 10 sekund na twitch. Do takich amatorskich streamów spokojnie wystarczy.