Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Multiroom po wifi - zacina się


Poziom 4, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Multiroom po wifi - zacina się

Witam wszystkich.

 

Od paru dni mam wspaniały wynalazek od Orange w postaci dekodera WHD80 podłączony z FunBoxem 2.0 przez WIFI. Mam pytanie czy wy też macie ochotę wywalić to przez okno ??

 

Wystarczy, że włącze sobie wifi na telefonie i puszcze coś na youtube to mogę zapomnieć o tv, już nie mówie o ściąganiu jakiegoś pliku.

 

Czy orange zamierza coś z tym zrobić ?? Nie wiem sztywno zarezerwować pasmo na dekoder i po problemie ?? I szanowne Orange każe mi jeszcze płacić za to 10 zł miesięcznie ?? Za co ?? Proszę o wypowiedź kogoś z Orange !!!!!!

5 ODPOW. 5
Anonim

Nie dotyczy

Multiroom po wifi - zacina się

@Radzikgsm A może przydał by sie, jaki masz internet a bardziej jak on się zapina. Juz wiem masz adsl


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 61
  • 81
  • 4

Multiroom po wifi - zacina się

@Radzikgsm - dokładnie tak, najlepiej byłoby zarezerwować pasmo WiFi tyle w praktyce to mega ciężkie 🙂

Podeslij screenshot z byle jakiego toola do monitoringu WiFi, ma pokazywać ile masz sieci w zasięgu, ich siłe sygnału, kanały i częstotliwość. Wtedy będzie można coś stwierdzić.


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Multiroom po wifi - zacina się

Myślę że monter poszedł po "łatwiźnie" i zrobił Ci z wynalazku...następny "wynalazek". U mnie multiroom, technik podłączył na "liveplugach", oczywiście bezpłatnie, wpisanych do stanu posiadanego przeze mnie sprzętu i nie mogę złego słowa powiedzieć na temat jakości i funkcjonalności. Faktem jest, że na początku nie byłem do tego przekonany, ale po uruchomieniu, wszystkie wątpliwości minęły. Podłączenie tego typu nie obciąża wi-fi, jest bezprzewodowe w nazwie, ponieważ wykorzystuje istniejące już przewody wewnętrznej instalacji elektrycznej. Szczegóły znajdziesz tutaj.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Multiroom po wifi - zacina się


mabud73 napisał(-a):

Myślę że monter poszedł po "łatwiźnie" i zrobił Ci z wynalazku...następny "wynalazek". U mnie multiroom, technik podłączył na "liveplugach", oczywiście bezpłatnie, wpisanych do stanu posiadanego przeze mnie sprzętu i nie mogę złego słowa powiedzieć na temat jakości i funkcjonalności. Faktem jest, że na początku nie byłem do tego przekonany, ale po uruchomieniu, wszystkie wątpliwości minęły. Podłączenie tego typu nie obciąża wi-fi, jest bezprzewodowe w nazwie, ponieważ wykorzystuje istniejące już przewody wewnętrznej instalacji elektrycznej. Szczegóły znajdziesz tutaj.


Trzeba tylko pamiętać, że dla działania Liveplug'a, gniazdka w których te urządzenia są wpinane, muszą być na jednej fazie elektrycznej.


Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Multiroom po wifi - zacina się

Mam to samo jak kupowałem wszyscy wciskali mi ze bedzie ok a teraz ******, a na czacie raz ze bedzie nowe oprogramowanie a raz ze nic nie poradza