Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Internet LTE dla domu - wyłączenie żądania PIN


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 14
  • 16
  • 0

Internet LTE dla domu - wyłączenie żądania PIN

Witam.

Proszę o informację czy karty SIM sprzedawane do ofert LTE FreeNet/Internet LTE dla domu/Internet LTE 2w1 mają możliwość wyłączenia żądania kodu PIN.

Router ZTE MF283+ podobno potrafi sobie z tym poradzić ale Huawei B315 (a dokładniej B315s-22) podobno już nie.

21 ODPOW. 21

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Internet LTE dla domu - wyłączenie żądania PIN

Niestety nie ma takiej możliwości.

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 55
  • 27
  • 4

Internet LTE dla domu - wyłączenie żądania PIN

Sprawdź swoje urządzenie. Powinna być opcja, aby urządzenie pamiętało twój kod PIN, i tym samym uwolnisz się od jego wpisywania.

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 55
  • 27
  • 4

Internet LTE dla domu - wyłączenie żądania PIN

Mam router ZTE i na 100% jest możliwa zapamiętania PINu. Nie wiem jak z Huawei

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 14
  • 16
  • 0

Internet LTE dla domu - wyłączenie żądania PIN

Jestem na etapie wyboru urządzenia/oferty. Interesuje mnie Huawei B315 ze względu na możliwość wyboru pasma. ZTE MF283+ nie posiada takiej funkcji. Nie wyobrażam sobie jednak każdorazowego wpisywania PIN przykładowo po zaniku zasialania. LTE dla domu ma zastępować tradycyjny dostęp do internetu, więc urządzenie ma się podnieść i zestawić połączenie po powrocie zasilania.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 55
  • 27
  • 4

Internet LTE dla domu - wyłączenie żądania PIN

Ja korzystam właśnie z ZTE MF283+ i nie mam na co narzekać. Co do PINu jest opcja pamiętania go.

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 14
  • 16
  • 0

Internet LTE dla domu - wyłączenie żądania PIN

ZTE MF283+ nie ma jednak możliwości wymuszenia pasma. Można to zrobić pośrednio kupując dodatkową antenę 1800MHz.

Jest to trochę kuriozalne. Muszę kupić antenę aby otrzymać funkcjonalność Huawei B315 (pasmo) i zachować możliwość zapamiętania PIN...


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 55
  • 27
  • 4

Internet LTE dla domu - wyłączenie żądania PIN

Cóż. W tym wypadku może najlepiej skontaktować się z producentem urządzenia, aby dowiedzieć się czy jest taka możliwość.

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 55
  • 27
  • 4

Internet LTE dla domu - wyłączenie żądania PIN

Spróbuję się dla Ciebie tego dowiedzieć. Jeśli tylko będę miał jakieś info, od razu dam znać.

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 14
  • 16
  • 0

Internet LTE dla domu - wyłączenie żądania PIN

Chyba zanazłem kolejne pośrednie rozwiązanie: http://www.bez-kabli.pl/viewtopic.php?f=1&t=43954

Ciekawe tylko, czy aktualizacja softu jest równoznaczna z utratą gwarancji..