Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Funbox 6 - sieć gości (guest network), odseparowanie sieci, kiedy zostanie wprowadzona aktualizacja?


Poziom 25, Entuzjasta Przestworzy
  • 2052
  • 7537
  • 28

Funbox 6 - sieć gości (guest network), odseparowanie sieci, kiedy zostanie wprowadzona aktualizacja


"oprogramowanie dla modemu to nie jest zrobienie nalesnika"

To bardziej wyjęcie go z lodówki,

 

... rzut oka na "best before" i ... "end of contract of kucharz"?


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 209
  • 387
  • 0

Funbox 6 - sieć gości (guest network), odseparowanie sieci, kiedy zostanie wprowadzona aktualizacja

@Bartłomiej  dziękuję za informację. Mówiąc całkiem szczerze to spodziewałem się, że jeszcze w tym roku zobaczę nowe funkcje dla Funboxa 6. Brak sieci gości to dla mnie duże utrudnienie. Będę musiał posiłkować się prawdopodobnie drugim routerem, starszym, który ma złącza 100Mb/s, więc będę ograniczany.
Szkoda, że tak ubogo w Orange z funkcjami. Mam nadzieję, że to się zmieni  oraz oczywiście, że obiecana funkcja rzeczywiście się pojawi i zostanie wdrożona.


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 426
  • 1446
  • 13

Funbox 6 - sieć gości (guest network), odseparowanie sieci, kiedy zostanie wprowadzona aktualizacja


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Funbox 6 - sieć gości (guest network), odseparowanie sieci, kiedy zostanie wprowadzona aktualizacja

@Morciak  może warto go odświeżyć ? zakładając nowy pomysł i dopisując do trójki szóstkę.

Edit.

@Piotrek94 już go jakoby odświeżył zakładając swój 😉


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 209
  • 387
  • 0

Funbox 6 - sieć gości (guest network), odseparowanie sieci, kiedy zostanie wprowadzona aktualizacja

@Morciakmój pomysł warto forsować, ale może być tak jak z Twoim (tak przeczuwam). Tutaj link --> https://nasz.orange.pl/t5/Pomys%C5%82y/Sie%C4%87-Wi-Fi-typu-go%C5%9B%C4%87-guest-network-czyli-odsep...


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 426
  • 1446
  • 13

Funbox 6 - sieć gości (guest network), odseparowanie sieci, kiedy zostanie wprowadzona aktualizacja

@slav72na początku 2019 roku FB 3.0 był najwyższym modelem 😉 ale oczywistym jest, moim zdaniem, że zagadnienie dotyczy w tym momencie także FB 6.0 po jego wprowadzeniu do oferty Orange.

@Piotrek94niestety, jak widzisz przez ponad 2 lata nic nie drgnęło w zagadnieniu. Mam nadzieję, że w myśl zasady, iż kropla drąży kamień, im więcej takich zgłoszeń, tym szybciej zostanie ono wdrożone w życie.


Poziom 25, Entuzjasta Przestworzy
  • 2052
  • 7537
  • 28

Funbox 6 - sieć gości (guest network), odseparowanie sieci, kiedy zostanie wprowadzona aktualizacja

Zabawna jest ta Wasza wiara w moc sprawczą "pomysłów".


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12788
  • 52618
  • 601

Funbox 6 - sieć gości (guest network), odseparowanie sieci, kiedy zostanie wprowadzona aktualizacja

@pirenejJesteśmy realistami. Te pomysły, które są nie "po linii", lub biznesowo wątpliwe wylądują w poczekalni na wiecznej kwarantannie. Te zaś, które są zgodne z nurtem i wnoszą świeżość czy inne spojrzenie na sprawę tematu, który rozwijają, mają szansę chociaż zaistnienia w Ośrodku Decyzyjnym jakim jest marketing firmy. My piszemy, Oni czytają...i tak to zapewne działa..Nie ma pewnych w realizacji pomysłów i tyle...ale niektóre się mogą przebić i na to liczą pomysłodawcy


Poziom 25, Entuzjasta Przestworzy
  • 2052
  • 7537
  • 28

Funbox 6 - sieć gości (guest network), odseparowanie sieci, kiedy zostanie wprowadzona aktualizacja


@agat13napisał(-a)

@pirenejJesteśmy realistami.


Nie wszyscy. Ja się staram. Wszak dałem łapkę w dół temu "pomysłowi".


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12788
  • 52618
  • 601

Funbox 6 - sieć gości (guest network), odseparowanie sieci, kiedy zostanie wprowadzona aktualizacja

@pirenejTedy powinieneś napisać "Nasza", a nie "Wasza"...:)