Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Funbox 6 - problem ze zmianą hasła

Anonim

Nie dotyczy

Funbox 6 - problem ze zmianą hasła


@Bladesssnapisał(-a)

Słyszałem taką teorię, ale jeszcze nigdy się nie spotkałem z urządzeniem, które miałoby problem ze spacją w haśle:) Ponadto nie miałem (poza funboxem) jeszcze routera, który by użycie takiej spacji blokował... a mam takie samo hasło już od bardzo dawna (ciach) 


Nie stosuje się spacji w konfiguracji urządzeń sieciowych, co słyszałeś czy czytałeś, niewiele znaczy, ręce opadają mi, jak czytam takie coś 😎


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52608
  • 601

Funbox 6 - problem ze zmianą hasła

@Bladesss popieram @Anonim gdyż spacja to nie symbol i to, że niektóre routery dopuszczają jej użycie nie znaczy, że wszystkie muszą. FB chyba od początku jej nie przyjmował

Anonim

Nie dotyczy

Funbox 6 - problem ze zmianą hasła

@agat13  ja w informatyce siedzę, młodzi to na skróty idą, choć w szkole tego uczą, ale kto by to stosował 🙃


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 27
  • 44
  • 0

Funbox 6 - problem ze zmianą hasła

Nie zgodzę się - spacja to symbol jak każdy inny (dla bazy danych, która przechowuje hash hasła). Też siedzę w IT (jestem testerem oprogramowania) i tak jak wspomniałem wcześniej - mimo teorii (w a sumie mitu), że nie można używać spacji w haśle - nie spotkałem się w życiu z sytuacją gdzie generowałoby to jakikolwiek problem


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52608
  • 601

Funbox 6 - problem ze zmianą hasła

@Bladesss tyle, że niewidoczny, więc niepraktyczny w użyciu i jak widzisz nieakceptowany przez niektóre sprzęty...po cóż więc używać?


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 27
  • 44
  • 0

Funbox 6 - problem ze zmianą hasła

Po cóż? Otóż jest to bardzo rzadko używany znak w hasłach a więc takie hasło staje się z automatu duużo trudniejsze do złamania


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52608
  • 601

Funbox 6 - problem ze zmianą hasła

@Bladesss ok, myśl jak chcesz...faktów nie zmienisz. Skoro FB nie przyjmuje, to nie i nic prócz zgłoszenia pomysłu w tym temacie nie zrobisz...


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 27
  • 44
  • 0

Funbox 6 - problem ze zmianą hasła

Faktem jest, że FB przyjmuje, tyle,  że przez aplikację:) Czekam na aktualizację apki i będzie po kłopocie:)  A na ten moment do smart home odpaliłem stary router Xiaomi (który również nie ma problemu ze spacją w haśle)

Anonim

Nie dotyczy

Funbox 6 - problem ze zmianą hasła

@Bladesss  gro ma hasła 123456 czy 000000 😆 spacja nie jest przeszkodą w łamaniu haseł 😁

Jeśli informatyka ci nie obca, to nie pisz takich rzeczy 😒

Tak na marginesie mam kwalifikacje też mechanika samochodowego, też można na skróty iść, ale to nie pro, trzeba być fachowcem, nie amatorem czy fuszerem 😎


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52608
  • 601

Funbox 6 - problem ze zmianą hasła

@Anonim e, ja to mam 12345678, więc super bezpieczne 🤣