Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Funbox 6 - problem ze zmianą hasła


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 27
  • 44
  • 0

Funbox 6 - problem ze zmianą hasła

Witam, mam problem z tym nowym funboxem. Przez stronę konfiguracji nie da się ustawić hasła zawierającego spację a z kolei aplikacja Mój funbox (w której taka możliwość jest) nie wykrywa Funboxa 6... Ma ktoś jakiś pomysł jak to rozwiązać? Nie chciałbym zmieniać hasła we wszystkich urządzeniach bo byłoby to dla mnie mocno problematyczne

 

 

_______________

*Post wydzielony z tematu "Nowy Funbox 6 dostępny od dzisiaj w Orange" - moderator Wojciech.

24 ODPOW. 24

Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Funbox 6 - problem ze zmianą hasła

@Bladesss  FB nie przyjmuje czy to nazwy sieci czy hasła ze spacją musisz wstawić jakiś znak np podkreślnik (podłoga)


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4101
  • 56

Funbox 6 - problem ze zmianą hasła

Spacja nie może być w haśle a w lutym ma być aktualizacja aplikacji dodająca obsługę Funboxa 6. Musisz poczekać.


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 27
  • 44
  • 0

Funbox 6 - problem ze zmianą hasła

Tak jak napisałem - dało się normalnie w haśle spację ustawić bez problemu, tyle, że przez apkę:) Poczekam w takim razie na aktualizację a na ten moment podłączę swój stary router do ogarnięcia smar home:/


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4101
  • 56

Funbox 6 - problem ze zmianą hasła

Przez apke nigdy nie próbowałem, więc dobrze wiedzieć, że tam się da. Przez panel nigdy się nie dało.

Z tego co słyszałem, to aktualizacja ma być w pierwszym tygodniu bądź pierwszej połowie lutego.

Anonim

Nie dotyczy

Funbox 6 - problem ze zmianą hasła


@Bladesssnapisał(-a)

Tak jak napisałem - dało się normalnie w haśle spację ustawić bez problemu, tyle, że przez apkę:) Poczekam w takim razie na aktualizację a na ten moment podłączę swój stary router do ogarnięcia smar home:/


To że spacja w apce działa fajnie, ale niektóre urządzenia mogą mieć z tym problem, stosuje się w hasłach i nazwach _  😉


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Funbox 6 - problem ze zmianą hasła

@Anonim  dlatego też odpowiedziałem @Bladesss  że FB 6 nie przyjmuje haseł i nazw sieci ze spacją


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 27
  • 44
  • 0

Funbox 6 - problem ze zmianą hasła

Słyszałem taką teorię, ale jeszcze nigdy się nie spotkałem z urządzeniem, które miałoby problem ze spacją w haśle:) Ponadto nie miałem (poza funboxem) jeszcze routera, który by użycie takiej spacji blokował... a mam takie samo hasło już od bardzo dawna

 

I jeszcze jedna rzecz nie na temat - za absolutnie każdym razem gdy chcę odpisać na tym forum lub edytować posta dostaję komuniakt błędu "Twój post został zmieniony, ponieważ w treści wiadomości znaleziono nieprawidłowy HTML. Usunięto nieprawidłowy HTML. Sprawdź wiadomość i wyślij ją, gdy uznasz, że jest ona prawidłowa." - muszę wchodzić w edycję html i usuwać dziwne rzeczy, które same się dodawają


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4101
  • 56

Funbox 6 - problem ze zmianą hasła

Ja tak mam jak coś wklejam z sieci, ale jak pisze sam odpowiedz, jak w 90% przypadków, nigdy mi się to nie pojawia.

Anonim

Nie dotyczy

Funbox 6 - problem ze zmianą hasła

@Bladesss  jak korzystasz z cytatów i ze stron zewnętrznych, to tak jest jak piszesz, nie trzeba samemu edytować posta, 2x klikasz "Publikuj" i problem się naprawi 😉