Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Funbox 2. otwarcie portów


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 0
  • 0

Funbox 2. otwarcie portów

Witam

Piszę ponieważ mam problem z otwarciem następujących portów:  6672, 61455, 61457, 61456, 61458. Wszystkie te porty to UDP. Te porty które wymieniłem są potrzebne by prawidłowo działała pewna gra, Sam bym to zrobił, jednak kompletnie się na tym nie znam, a nie chce czegoś zepsuć w konfiguracji routera, wiec dlatego liczę, że ktoś pomoże mi otworzyć te porty. Dziękuje za wszystkie odpowiedzi

 

Pozdrawiam

9 ODPOW. 9
Anonim

Nie dotyczy

Funbox 2. otwarcie portów

@Matt17  na początek ustaw w FunBox 2.0 poziom zabezpieczeń (zapora internetowa) na niski.


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 0
  • 0

Funbox 2. otwarcie portów

Zrobiłem. I co dalej?

 

Anonim

Nie dotyczy

Funbox 2. otwarcie portów

@Matt17  musisz stosowne wpisy zrobić w FunBox, filmik podrzucę, jakby co dalej pytaj, ta konfiguracja nie ma wpływu na działanie netu, więc bez obaw testuj, jakby co śmiało pytaj 😉


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 0
  • 0

Funbox 2. otwarcie portów

Nie wiem czy  to dobrze zrobiłeBez tytułu.jpg

Anonim

Nie dotyczy

Funbox 2. otwarcie portów

@Matt17  masz konsolę?

Sporo filmików jest w sieci, podrzucę to :


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 0
  • 0

Funbox 2. otwarcie portów

Gram na PC

Anonim

Nie dotyczy

Funbox 2. otwarcie portów

@Matt17  stworzone reguły masz, czy poprawne to może ten filmik co dałem wyjaśni, inna sprawa z PC, jak masz antywirusa z zaporą, to trzeba te porty, też w regułach zapory otworzyć, nie zawsze, ale warto to sprawdzić, inna sprawa że wsparcie gry, opisuje jakie porty masz mieć aktywne, kwestia dopisania ich do FunBox i otwarcia w PC.


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 0
  • 0

Funbox 2. otwarcie portów

A o jakich regułach mówisz? Z tego pierwszego filmiku nic tak naprawdę nie rozumiem. Te porty które wymieniłem na początku wątku są do Gry GTA Online. Bez tytułu2.jpg

 

Ogólnie mam jakieś problemy z połączeniem się z Serwerami gier R* i pisząc do ich wparcia technicznego zaznaczyli ze muszą być te porty odblokowane. Jeszcze jakiś czas temu kompletnie tego nie potrzebowałem ponieważ bez problemu mogłem grac w GTA online. Więc tak naprawdę nie mam pojęcia czym te problemy są spowodowane tym ze ich serwery są beznadziejne czy Internet który mam od Orange nie nadaje się do grania w GTA Online  

Anonim

Nie dotyczy

Funbox 2. otwarcie portów

Tam jest chyba problem z serwerami, jeśli masz te porty otwarte w FunBox, to powinno działać, czasem to wina też dostawcy internetu, możesz diagnostykę zrobić w aplikacji, jak będą problemy, to zgłosi, Mój FunBox (aplikacja na Android) Opis aplikacji.