Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Filtrowanie adresów MAC


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 10
  • 0

Filtrowanie adresów MAC

Przypadkowo włączyłem filtrowanie adresów MAC w moim funboxie. Nie jestem w stanie podłączyć się do WiFi telefonem ani laptopem. Próbowałem podłączyć się LAN do routera i internet działa ale do ustawień routera już nie dam rady się dostać by to zmienić. Jest opcja samemu to odkręcić bez serwisanta? 

5 ODPOW. 5

Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Filtrowanie adresów MAC

@TeseracT  pobierz apkę Mój FunBox na smartfona i z jej poziomu zmień ustawienia w modemie. 


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 26
  • 122
  • 1

Filtrowanie adresów MAC

cześć

 

a - np : przycisk { igłą } z tyłu { fb6 ? } reset do ustawień fabrycznych ?

 

pozdro

pawson


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 10
  • 0

Filtrowanie adresów MAC

Zapomniałem dodać że mieszkanie wynajmuje, a najlepiej by było bez ingerencji właściciela. Jeśli jest możliwość

 

Do tego trzeba być podpięty do WiFi

________________
* Scalenie wpisów – moderator Kinga


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Filtrowanie adresów MAC

@TeseracT z tyłu w modemie jest przycisk reset, za pomocą zapałki lub wykałaczki wciśnij i przytrzymaj przez 10 sekund po czy zwolnij, modem zresetuje się do ustawień fabrycznych, odczekasz kilka minut aż FunBox pobierze ustawienia z sieci i będzie ok. 


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 5375
  • 21543
  • 173

Filtrowanie adresów MAC

@TeseracT 

Coś ściemniasz. Bez znajomości hasła administratora nie da się włączyć filtrowania adresów. Skoro znasz hasło to powinieneś normalnie połączyć się po kablu. Skoro hasła nie znasz to po prostu próbujesz się włamać. Umowa dostępu do internetu jest na Ciebie czy na właściciela lokalu?

 

PS. Resetowanie sprzętu do ustawień fabrycznych bez zgody jego posiadacza to proszenie się o kłopoty.