Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

[FUT] Mój Funbox

Anonim

Nie dotyczy

Dot. [FUT] Mój Funbox

@ArturKorzystam z Asus DSL-AC68U, który ma większe możliwości a FB.2.0 leży w szafie. Spróbuje po testować w wekend.

https://www.asus.com/pl/Networking/DSLAC68U/

 


Ekspert AMA
  • 416
  • 920
  • 56

Dot. [FUT] Mój Funbox

Na VDSL jest to mozliwe przy świetle już nie. Ja miałem wcześniej dokładnie ten sam router przy w wersji bez DSL.

 

W Sumie Funbox 2.0 daje radę. Z tych które są standardowo dostepne u operatorów jest to jeden z najlepszych routerów.

Anonim

Nie dotyczy

Dot. [FUT] Mój Funbox

@RemiJa mieszkam w takiej lokalizacji ze Orange mi nie połączy FTTH staram się już 3 lata.A poza tym ma już możliwość podłączenia UPC. Gdzie rozmowy w tej firmie trwały tylko 1.5 miesiąca i przyszłym roku przełączam się gdzie 120 Mb/s tylko 59 zl.Tylko na Funbox 2.0 nie masz możliwości postawienia chmury i dostępu do dysku każdego miejsca.


Pracuję w Orange
  • 356
  • 485
  • 25

Dot. [FUT] Mój Funbox


 @Mat tak z ciekawości, potestuj na rodzince czy sposób prezentacji treści jest zrozumiały 🙂

 

 

Tak zrobie:)


Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 40
  • 25
  • 0

Dot. [FUT] Mój Funbox

 

To ja trochę potestowałem. Mam LiveBox 3. Ogólnie OK, intuicyjna, czytelna. Nawet mi się podoba (jak na malkontenta to olbrzymia pochwała) 🙂 

A teraz pomarudzę. 

1. Wybrałem opcję restart LiveBox  i poszło. Wygasiłem ekran i .... po powrocie do aplikacji zwiecha.

2. Opcja: Internet>Napraw usługę Internet>Opóźnienia>Napraw.  Ruszyła diagnostyka i testy i zamknąłem niechcący klapkę telefonu (S4) otwieram i "Diagnostyka została przerwana" 

Z powyższego: Fajnie byłoby móc uruchomić tego typu zadania z możliwości "wrzucenia w tło" czy jak to nazwać, czyli, żeby apka nie musiała być na pierwszym planie i aktywna (mam nadzieję, że już wiadomo o co chodzi)

 

Jeśli chodzi o poszczególne funkcje. Jeśli loguję się na LiveBoxa, to np. aby przekierować port, powiązać IP z urządzeniem itp. Dla przeciętnego Kowalskiego który chce sprawdzić czy wszystko działa Ok apka wystarczy, ale chcąc skierować port 80 na jeden z domowych kompów i tak pozostaje www.

 

Teraz mnie olśniło! Podstawowe pytanie! Do kogo apka jest kierowana?

 

Pozdrawiam!

Anonim

Nie dotyczy

Dot. [FUT] Mój Funbox

@mst Dla przeciętnego Kowalskiego Emotikon: Szczęśliwy


Ekspert AMA
  • 416
  • 920
  • 56

Dot. [FUT] Mój Funbox

przeciętny Kowalski plus dla bardziej zaawansowanych do szybkiej informacji.

Ekspert AMA
  • 416
  • 920
  • 56

Dot. [FUT] Mój Funbox

Do chmury mam QNAP'a a nie Asusa. Asus jest do mnie pod tym katem zbyt prymitywny i za wolny natomiast zgadzam sie, ze do podstawowych funkcji moze wystarczyć.

Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 40
  • 25
  • 0

Dot. [FUT] Mój Funbox

Ok. Jasne. Ale jedno podtrzymuje. Apka nie powinna przerywać pracy gdy włączy się wygaszacz.
Anonim

Nie dotyczy

Dot. [FUT] Mój Funbox

Lepiej, gdy była na komputer wtedy diagnoza będzie lepsza i wiarygodna.Emotikon: Szczęśliwy