Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Diody Liveboxa 2.0

ROZWIĄZANE
Anonim

Nie dotyczy

Diody Liveboxa 2.0

Wg opisu, trzy diody (1-a, 2-a i 5-a) ma się świecić na zielono. Tak jest, lecz przy tym zetknięciu z nowo skonfigurowanym routerem, czwarta ikonka sieci miga w różnym natężeniu i czy to wynik tego, że mam 10 dni zostawić non-stop pod zasilaniem, by synchro było na 100%? Tego w opisie nie mam. Natomiast szósta (ostatnia) ikonka na starcie świeciła na niebiesko i wszystkie pozostałe na zielono. Co ta nieudolnie narysowana ikonka oznacza?

blue.PNG

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Diody Liveboxa 2.0

@Anonim według instrukcji to Dioda aktualizacji oprogramowania - dioda miga niebieskim światłem - trwa aktualizacja oprogramowania modemu Livebox

 

Oczywiście powinienem zapytać jak masz wersję.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

2 ODPOW. 2

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Diody Liveboxa 2.0

@Anonim według instrukcji to Dioda aktualizacji oprogramowania - dioda miga niebieskim światłem - trwa aktualizacja oprogramowania modemu Livebox

 

Oczywiście powinienem zapytać jak masz wersję.

Anonim

Nie dotyczy

Diody Liveboxa 2.0

@Misiek62 , nie wchodziłem w panel routera. Sprawdzałem aplikacją FB tylko i sobie też w ten sposób zmieniłem hasło, a skoro nic niepokojącego się nie dzieje, to widocznie zgaszona na niebiesko dioda załapała wszystko jak trzeba...takim chłopskim slangiem Emotikon: Mrugający