Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Czy ONT w Orange są znowu dostępne?

ROZWIĄZANE

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 94
  • 327
  • 1

Czy ONT w Orange są znowu dostępne?

Tak, mam dwie puszki. Jedna z JMDI, a druga z Orange. 


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1996
  • 11374
  • 50

Czy ONT w Orange są znowu dostępne?

@shevchenko_1987  ponoć brakuje ONT w Orange i mogą ci tylko FunBox 6 dać, ale przy zamówieniu zaznaczyć że ma być ONT, bo potem mizerne szansę, na jego montaż.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 43
  • 133
  • 0

Czy ONT w Orange są znowu dostępne?

Ostatnio miałem rozmowę z marketingiem Orange namawiającym mnie (nie po raz pierwszy) na światłowód Orange. Generalnie postawiłem sprawę jasno, że bez ONT w ogóle nie mamy o czym rozmawiać. FB6 może być ale korzystać i tak z tego nie będę, ONT być musi. Konsultant twierdził, że da się zaznaczyć potrzebę posiadania tego przy składaniu zamówienia (w salonie przy podobnej rozmowie ok. rok temu twierdzili, że nie da się nic zaznaczyć i już). Choć nadal nie gwarantują tego, że monter się zgodzi na instalację ONT itp. Kwestii dostępności ONT w magazynie w ogóle nie poruszałem. Ostatecznie i tak odesłałem ich na za pół roku bo wtedy kończy mi się umowa z obecnym dostawcą ale dla mnie światłowód od Orange ma sens tylko jeśli byłby razem z TV ale jak przejrzałem ofertę TV Orange to już widzę, że nic z tego nie będzie.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 94
  • 327
  • 1

Czy ONT w Orange są znowu dostępne?

Pogadam, popytam, zobaczę... 😉

 

Czy na światłowodzie Orange prędkości oscylują również w graniach 70-80% tego co zadeklarowanego jest w umowie? Wiem, że w każdej jest słynny zapis "do" i zdaję sobie z tego sprawę, ale właśnie tyle wyciąga u mnie sieć u obecnego providera przez większość dnia. Mam umowę "do 750 Mb/s", ale przeważnie jest 500-600. 

 

Router jaki posiadam to TP-Link Archer AX-53, reszta sprzętu to głównie stajnia Apple.

 

@Zbyniu, oferta jest jaka jest. Powiedziałbym, że standard. Bardziej liczę na bardziej przyjazny dekoder do TV, bo ten który obecnie mam to Arris VIP 1113 i jego możliwości są mocno ograniczone.

 

Poza tym lubię mieć wszystkie usługi w jednym miejscu. 😉

 


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52608
  • 601

Czy ONT w Orange są znowu dostępne?

@shevchenko_1987  w przypadku ftth  prędkość  rzeczywista jest równa umownej. Oczywiście mierzona odpowiednio 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 430
  • 1217
  • 2

Czy ONT w Orange są znowu dostępne?

ja mam opcję 600Mb czyli te 600/100 w orange gdzie realnie mam 630/150-180Mb więc nawet jest lepiej niż mogłoby być


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 94
  • 327
  • 1

Czy ONT w Orange są znowu dostępne?

Badanie organoleptyczne wykonywane na kablu czy po Wi-Fi? 🙂


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 430
  • 1217
  • 2

Czy ONT w Orange są znowu dostępne?

jeśli pytasz mnie to owszem tyle wychodzi u mnie na kablu. Nie mam żadnego klienta z wifi ax żeby mi wyciągnął więcej niż 300Mb a z kart sieciowych miałem tplink ac600 z tylko z 1 anteną . Teraz kupiłem ostatnio lepszą kartę i będzie z 2 antenkami zewnętrznymi to powinien wyciągnąć więcej. (karta intel ac 8265 - ma MU-MIMO i która powinna bez problemu wyciągnąć 867 Mbps )zobaczę ile faktycznie na niej wyciągnę