Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Blokada portów internet mobilny


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 4
  • 0

Blokada portów internet mobilny

Witam serdecznie. Posiadam internet mobilny z Orange. Dokupiony router tp link. Kiedy robię przekierowanie portu do rejestratora, nie chce otworzyć mi portów. 

6 ODPOW. 6
Anonim

Nie dotyczy

Blokada portów internet mobilny

@Piotrek933  cześć portów jest zablokowana, to w gestii operatora, zgłoś to na czat, inna opcja to Orange VPN, dostępna w abonamencie, możesz włączyć na próbę, na miesiąc z dynamicznym IP, będzie dostęp zdolny działać 😎


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4101
  • 56

Blokada portów internet mobilny


@Piotrek933napisał(-a)

Witam serdecznie. Posiadam internet mobilny z Orange. Dokupiony router tp link. Kiedy robię przekierowanie portu do rejestratora, nie chce otworzyć mi portów. 


W internecie mobilnym masz prywatny adres IP. Musisz wykupić sobie Orange APN VPN, który to da Ci publiczny IP ze zmiennym IP albo stałym (w zależności jaką usługę wybierzesz), wtedy będziesz mógł odblokować porty.

https://www.orange.pl/view/vpn


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 4
  • 0

Blokada portów internet mobilny

Czy VPN jest darmowy? 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Blokada portów internet mobilny

Nie.

Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4101
  • 56

Blokada portów internet mobilny


@Piotrek933napisał(-a)

Czy VPN jest darmowy? 


Podałem Ci link wyżej, wystarczy w niego wejść i już jesteś oświecony 😉


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 4
  • 0

Blokada portów internet mobilny

Usługa została włączona. Router odpowiednio skonfigurowany. Wykupiłem VPN z dynamicznym publicznym adresem, i nadal nic. Ustawiłem ddns, przekierowałem porty na rejestrator. Ustawiłem strefę dmz na adres rejestratora. Przekierowałem port 80 na 8080 i nadal nic ... strona się nie odpala