Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Błędne informacje o aktywnych usługach

ROZWIĄZANE

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 52
  • 169
  • 0

Błędne informacje o aktywnych usługach

Cześć

Logując się przez przeglądarkę do funboxa 3.0 zauważyłem błędne informacje na temat aktywnych usług. Mianowicie posiadam tylko internet światłowodowy a w usługach wyświetla mi się na zielono przy internecie i tv . Logując się przez telefon do aplikacji funbox wszystko jest ok. Jeśli u innych jest podobnie to może warto zgłosić to załodze Orange

Zdjęcie w załączniku

Pozdrawiam


20210919_133912.jpg
1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52607
  • 600

Błędne informacje o aktywnych usługach

@Jurgen83  usługi są kreowane pakietowo. Dla IPTV kreowane są również VLAN razem z netem. Fakt, że tv jest aktywna wynika zatem z dostępności polaczenia, a nie statusu usługi. 

Przecież aby podłączyć i uruchomić usługę musiałbyś mieć dedykowany dekoder z wygraną aktywną kartą... 

Spokojnie, to tylko lampki i stan oprogramowania modemu.. 

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

3 ODPOW. 3

Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Błędne informacje o aktywnych usługach

@Jurgen83  w menu konfiguracyjnym mam tak samo (od 6 lat, przedtem na FB 3.0, teraz na FB 6) co mi raczej nie przeszkadza. W apce MF tak jak u Ciebie aktywny tylko internet.

slav72_0-1632055113982.pngslav72_1-1632055158953.jpeg

 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52436
  • 702

Błędne informacje o aktywnych usługach

@Jurgen83 czasami status aktywnych usług faktycznie jest błędnie wyświetlany na routerze. Wygląda więc, że usługa TV jest na Twoim łączu przygotowana do działania.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52607
  • 600

Błędne informacje o aktywnych usługach

@Jurgen83  usługi są kreowane pakietowo. Dla IPTV kreowane są również VLAN razem z netem. Fakt, że tv jest aktywna wynika zatem z dostępności polaczenia, a nie statusu usługi. 

Przecież aby podłączyć i uruchomić usługę musiałbyś mieć dedykowany dekoder z wygraną aktywną kartą... 

Spokojnie, to tylko lampki i stan oprogramowania modemu..