Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

ładowanie na porcie w funbox3

ROZWIĄZANE

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 5
  • 14
  • 0

ładowanie na porcie w funbox3


@percalovenapisał(-a)

wiec to ze producent smartwatcha zaleca uzywanie orgynalnej ladowarki nie ma jakiegos wiekszego znaczenia?

tak przypuszczalem,ze obaw nie ma, ale chcialem sie po prostu upewnic zorientowac


Mi ostatnio zrobiło się zwarcie i padła całkiem ładowarka. To zamiennik ładowarki do laptopa był. Aż bezpieczniki poszły. Nic w tym gniazdku innego nigdy się nie spaliło. I parametry poprawne miała.

Tanie badziewie to do siebie ma, że szybko sie psuje. Mądry człowiek po szkodzie, ehh. Nigdy już nie kupię tańszych zamienników w necie.


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

ładowanie na porcie w funbox3

@felekbezszelek  w szczególności że producenci sprzętów ostrzegają przed stosowaniem tanich zamienników "no name", oprócz tego że można zepsuć sprzęt to jeszcze można w ten sposób wywołać zwarcie i nie daj panie pożar instalacji, a w efekcie domu.

Anonim

Nie dotyczy

ładowanie na porcie w funbox3

Skoro temat teraz... ma oznaczone rozwiązanie 🤣

To dodam z wczoraj news... Bratu padł ten port usb, podłączył do ładowania Samsunga S22 ultra, chyba za dużo prądu pobierał, telefon cały i FunBox 3.0 też działa, ale port usb martwy 🙂


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52607
  • 600

ładowanie na porcie w funbox3

@Anonim Skoro "martwy", to pochowaj go z godnością... 🙂

Anonim

Nie dotyczy

ładowanie na porcie w funbox3

@agat13  Samsungi są niedobre... 2 lata wstecz Samsung S10 brata, upalił mi na panelu przednim usb 3.0 w PC, pewnie szybkie ładowanie było aktywne, teraz to pilnuję gdzie szuka gniazdka do ładowania... szkoda sprzętu 😉


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52607
  • 600

ładowanie na porcie w funbox3

@Anonim Mam 3 Samsungi w domu...bacznie się im przyjrzę. Pazerne są widać na energię...

Ładować nie mogę z modemu, bo mam na strychu...szkoda nóg.

Anonim

Nie dotyczy

ładowanie na porcie w funbox3

@agat13  ja gniazdka mam nowoczesne w pokoju i gościnnym, już z portem usb, można ładować, kabli usb do ładowania też mam masę i kilka ładowarek, ale zdarzy się gość, co szuka wygody i wepnie ci telefon do ładowania, tam gdzie tego nie powinien zrobić, ręce opadają i tyle 😉


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

ładowanie na porcie w funbox3

Dlatego też do ładowania najlepiej używać dedykowanej oryginalnej ładowarki (tak zaleca producent/producenci sprzętów), a gdy nie ma innego wyjścia należy sprawdzać przed podłączeniem parametry wyjściowe portów, a w sprzęcie ładowanym czy wyłączona jest funkcja szybkiego ładowania (jeśli takową posiada).

Anonim

Nie dotyczy

ładowanie na porcie w funbox3

@slav72  z tym będzie problem, bo inteligentny system telefonu, sprawdza sam, nie da się tego zmienić, czy żródło prądu, daje możliwość szybkiego ładowania, ten PC co utracił jeden port usb 3.0, miał niefortunnie, aktywny tryb zwiększonej wydajności prądowej, producent obudowy pewnie przyoszczędził na złączu usb, bo port na płycie cały, coś niedobrego z gniazdem obudowy się stało, nie naprawiam tego, bo 2 port działa, dzięki za rozbicie portów na 2 wtyczki do płyty głównej, bo obudowa 800zł goła kosztowała, wkurzył bym się srogo, jakby oba porty padły.


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

ładowanie na porcie w funbox3

@Anonim  oprócz inteligentnego systemu ładowania w Samsungach (przynajmniej moich) jest możliwość ręcznego wyłączenia funkcji szybkiego ładowania: Ustawienia => Pielęgn. baterii i urządzenia => Bateria => Więcej ustawień baterii => Szybkie ładowanie (zaznacz-odznacz).