Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Zgłoś błąd (beta)

ROZWIĄZANE
Anonim

Nie dotyczy

Zgłoś błąd (beta)

@Artur , to jest w becie do rozpatrzenia. Nie mogłem rozwinąć "Bieżące wykorzystanie" i  "Pokaż umowy". Skończyła się, ale czy 6-cio miesięczne okresy wydłużające nie mają dla mnie znaczenia? Regulaminy gdzieś jeszcze są, tylko ciężko mi w/w odnaleźć w tym gąszczu. Przycisk "Zgłoś błąd" w związku z paroma problemami też jeszcze dotąd nie uruchamia się. Postanowiłem online skorzystać i skierowało mnie na mail u dołu ekranu, a tam "propozycja nie do odrzucenia", czyli newsletter i jakiś bonus. Reszta działa, tylko w becie coś nie halo z usługą mobilną, którą posiadam. Aplikacji też nie pobiorę, bo mam Samsunga S5610 (tak zrozumiałem, albo zbyt nerwowo doszukuję się prawdy). Jedyna darmowa droga, to poprzez konto MO w sprawie bety. Stare konto ma zaktualizowane dane, więc nasuwa się pytanie: co w becie znaczy w sieci? Bo wg. reguł obowiązujących mój plan, darmowe były wszystkie połączenia. W becie jest błąd. Nie pokazuję wszystkiego, bo za dużo tego jest na zrzuty. Żeby chociaż działał przycisk "Zgłoś błąd". 

błąd usługi-1.pngSieć w beta-błąd 2.JPG


Błąd online-ok.png
1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Zgłoś błąd (beta)

@Anonim  czy Ty przypadkiem nie masz zablokowanego otwierania wyskakujących okienek i dlatego nie możesz zgłaszać błędów na testowej stronie "nowego mój Orange"? 

 

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

18 ODPOW. 18

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Zgłoś błąd (beta)

@Anonim  czy Ty przypadkiem nie masz zablokowanego otwierania wyskakujących okienek i dlatego nie możesz zgłaszać błędów na testowej stronie "nowego mój Orange"? 

 

Anonim

Nie dotyczy

Zgłoś błąd (beta)


Misiek62 napisał(-a):

@burebusek  czy Ty przypadkiem nie masz zablokowanego otwierania wyskakujących okienek i dlatego nie możesz zgłaszać błędów na testowej stronie "nowego mój Orange"? 

 


@Misiek62, nie ustawiałem blokowania niczego i nie mam nawet ABP z poprzedniej instalki Win 7. Pop-up na NO wyskakuje raz (ankieta) po każdym logowaniu. Właśnie miałem zamiar coś "wklepać". W Pogaduchach wybadam.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Zgłoś błąd (beta)


burebusek napisał(-a):


@Misiek62, nie ustawiałem blokowania niczego i nie mam nawet ABP z poprzedniej instalki Win 7. Pop-up na NO wyskakuje raz (ankieta) po każdym logowaniu. Właśnie miałem zamiar coś "wklepać". W Pogaduchach wybadam.


Faktycznie @Anonim  od czasu do czasu pisałeś o lądowniku (kosmicie) i o ankiecie - czyli popupy Ci się pokazują... 

Anonim

Nie dotyczy

Zgłoś błąd (beta)

@Misiek62, sądzę, że przynajmniej w wersji beta powinien działać przycisk>Zgłoś błąd. Bez tej prawidłowo działającej funkcji, testowanie pozbawione jest sensu.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36192
  • 1366

Zgłoś błąd (beta)

Na Edge może być zablokowane. Zerknij tutaj jak na obrazkach.

 

2017.04.26_22h11m19s_001.png2017.04.26_22h12m06s_002.png

2017.04.26_22h12m21s_003.png

Anonim

Nie dotyczy

Zgłoś błąd (beta)

@Piotrekk85Tylko że @Anonim ma wersie Win 10 RS1 a ty i ja RS2 

Anonim

Nie dotyczy

Zgłoś błąd (beta)

Mam włączone-ale na NO w niczym nie przeszkadza, by wyskakiwały.

MS WIN 10.png


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36192
  • 1366

Zgłoś błąd (beta)

A jak​ je wyłączysz nie jest lepiej?
Anonim

Nie dotyczy

Zgłoś błąd (beta)

Zaraz spróbuję.

Tak, po wyłączeniu wyskakujących okienek w ustawieniach zaawansowanych i po zalogowaniu się, musiałem najpierw odświeżyć. Potem szło już lepiej. Nawet zamieściłem opinię. Testujemy dalej Emotikon: Bardzo szczęśliwy

Beta.png