Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Wykaz szczegółowy dla danego numeru, filtry w wykazie

ROZWIĄZANE

Poziom 4, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Wykaz szczegółowy dla danego numeru, filtry w wykazie

Witam! Czy istnieje możliwość sprawdzenia wykazu połączeń, tak jak na przykład a aplikacji mój Orange, jednak interesuje Mnie wykaz dla konkretnego numeru. Dajmy na to chcąc sprawdzić kiedy ostatni raz dzwoniłem pod numer 123-456-789 muszę wertować cały swój wykaz, czy da się to jakoś filtrować?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Pracuję w Orange
  • 866
  • 1045
  • 73

Wykaz szczegółowy dla danego numeru, filtry w wykazie

Kombinacją klawiszy CTRL + F masz wyszukiwarkę. Po skopiowaniu wykazu do popularnych edytorów tekstu jest możliwość filtracji, czy też wyszukiwania powyższą kombinacją klawiszy.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

4 ODPOW. 4

Pracuję w Orange
  • 866
  • 1045
  • 73

Wykaz szczegółowy dla danego numeru, filtry w wykazie

Kombinacją klawiszy CTRL + F masz wyszukiwarkę. Po skopiowaniu wykazu do popularnych edytorów tekstu jest możliwość filtracji, czy też wyszukiwania powyższą kombinacją klawiszy.

Anonim

Nie dotyczy

Wykaz szczegółowy dla danego numeru, filtry w wykazie

Nie wiem jak to w Orange ale w konkurencji jest tak 

 


Przechwytywanie.PNG

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Wykaz szczegółowy dla danego numeru, filtry w wykazie

Można przez zakładkę Pełen wykaz https://www.orange.pl/portal/moj_orange/pelen_wykaz wyeksportować sobie do pliku a tam filtrować na różne sposoby.

Zespół Nasz Orange
  • 2831
  • 10855
  • 150

Wykaz szczegółowy dla danego numeru, filtry w wykazie

@Łuky

jeśli uważasz, że któraś z podpowiedzi zasługiwałaby na wyróżnienie, to - śmiało - zachęcam do jej oznaczenia. Szczegóły poniżej ↓ :):

Pokaż szczegóły
  • jeśli założyłeś temat i pojawiła się dobra odpowiedź lub rozwiązanie - oznacz najlepszą odpowiedź klikając w przycisk 4.png 
    Podziękujesz w ten sposób osobie, która pomogła i pomożesz osobom, które będą miały podobne pytanie.