Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

W MNO nie można jako loginu użyć maila zaczynającego się od cyfry.


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 2
  • 0

W MNO nie można jako loginu użyć maila zaczynającego się od cyfry.

Cześć.

Dodajcie proszę możliwość zarejestrowania maila/loginu, który rozpoczyna się od cyfry np.:
3mail@poczta.pl

17 ODPOW. 17
Anonim

Nie dotyczy

W MNO nie można jako loginu użyć maila zaczynającego się od cyfry.

@Michal_, a taki chciałeś podać w procesie rejestracji? Jeżeli nie masz takiego konta mailowego, to daremny trud.


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 2
  • 0

W MNO nie można jako loginu użyć maila zaczynającego się od cyfry.

W poprzednim koncie orange miałem zarejestrowany mail zaczynający się od cyfry, a w Nowym Orange nie mogłem go użyć jako loginu.

Przez co jestem zmuszony założyć nowy mail tylko po to, żeby móc zarejestrować się w usłudze Mój Nowy Orange. Zupełnie nie rozumiem takiego ograniczenia i nigdzie się z takim nie spotkałem. To cyfra, nie znak specjalny.

Anonim

Nie dotyczy

W MNO nie można jako loginu użyć maila zaczynającego się od cyfry.

@Michal_, ma się rozumieć, że tamto konto mailowe posiadasz i tylko problem z cyfrą, tak? Jeżeli tak, to podobny problem był ze znakami specjalnymi w haśle do NMO, gdzie nie można było ich użyć. 


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 2
  • 0

W MNO nie można jako loginu użyć maila zaczynającego się od cyfry.

Tak. Posiadam konto mailowe zaczynające się od cyfry. Chciałbym go używać na stronie Orange, a nie mogę, bo mechanizm sprawdzający poprawność pola mail odrzuca adresy zaczynające się od cyfry.

Anonim

Nie dotyczy

W MNO nie można jako loginu użyć maila zaczynającego się od cyfry.

@Michal_, to jest problem. Zgłoś go w formie nowego tematu, z etykietą NMO. A jeżeli ktoś z zespołu zareaguje szybciej, to może wstrzymaj się z zakładaniem nowego konta mailowego...bez sensu i logiki.

Przy okazji, na ten Twój post otrzymałem aż cztery powiadomienia! Widzisz, ile jeszcze pracy przed nimi?Emotikon: Szczęśliwy


Zespół Nasz Orange
  • 1102
  • 7694
  • 79

W MNO nie można jako loginu użyć maila zaczynającego się od cyfry.

@Anonim ale @Michal_ dobrze przecież otagował i opisał ten temat, nie widzę konieczności dublowania tematów. Wracając do głównego wątku, wyślę zapytanie w tej sprawie. Jak tylko otrzymam informację, dam znać 😉 

Anonim

Nie dotyczy

W MNO nie można jako loginu użyć maila zaczynającego się od cyfry.

Faktycznie, masz rację @RafałEmotikon: Szczęśliwy 


Pracuję w Orange
  • 10
  • 28
  • 1

W MNO nie można jako loginu użyć maila zaczynającego się od cyfry.

@Michal_znamy problem, robimy co możemy, jeśli to nie problem spróbuj się zarejestrować w NMO na inny login a później Ci go zmienimy, co Ty na to?


Zespół Nasz Orange
  • 2831
  • 10854
  • 150

W MNO nie można jako loginu użyć maila zaczynającego się od cyfry.


@Michal_ napisał:

(...) Chciałbym go używać na stronie Orange, a nie mogę, bo mechanizm sprawdzający poprawność pola mail odrzuca adresy zaczynające się od cyfry.


@Mazgaj napisał:

(...) znamy problem, robimy co możemy, jeśli to nie problem spróbuj się zarejestrować w NMO na inny login a później Ci go zmienimy, co Ty na to?


Ten bug już jakiś czas temu został poprawiony, więc zadane wyżej pytanie przez @Mazgaja straciło na aktualności :). Można się rejestrować na dowolny mail, nawet zaczynający się od cyfry.

(To tak trochę informacyjnie - gdyby ktoś poszukiwał aktualnych informacji w tym obszarze Mrugający robot).