Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Usługa 'Urodziny' jest dwa razy

ROZWIĄZANE

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 76
  • 62
  • 2

Usługa 'Urodziny' jest dwa razy

 

Nie wiem jak u innych ale u mnie usługa 'Urodziny' występuje dwa razy na liście włączonych usług:orange.jpg

Nie żebym jakoś z tego specjalnie korzystał bo przy nielimitowanych rozmowach/smsach i TB transferu bonus urodzinowy to takie "a coś przyszło" ;D

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 34, Ekspert Galaktyczny
  • 1027
  • 2132
  • 181

Usługa 'Urodziny' jest dwa razy

@TJZS, jesteś może z nami od dłuższego już czasu, i korzystałeś z usługi, gdy jeszcze była dostępna w starej wersji (120 minut do Orange zamiast nielimitowanych rozmów i SMS-ów do wszystkich)?

 

Jeśli tak, to możliwe, że stara wersja nie do końca się u nas wyłączyła, i nadal jest raportowana jako działająca. Jeśli możesz, wejdź jutro na czata i poproś o sprawdzenie czy masz włączoną starą wersję urodzin. Jeśli tak, powinna zostać wyłączona, a wtedy też powinna zniknąć z aplikacji 🙂

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

13 ODPOW. 13

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Usługa 'Urodziny' jest dwa razy

@TJZS  ale to chyba nie jest pomysł na coś do wdrożenia? Zgłoszę do moderatorów, żeby przenieśli do innego działu.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Usługa 'Urodziny' jest dwa razy

Ja rozumie, że pomysł na usunięcie.

 

A tak nie wiem czy wiecie, że są dwie usługi Urodziny i ta stara powinna być schowana.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Usługa 'Urodziny' jest dwa razy

@Piotrekk85 przesunięcie 😉 nie usunięcie... 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Usługa 'Urodziny' jest dwa razy

Nie usunięcie wpisu, ale pomysł na usunięcie czegoś z aplikacji - to chyba "autor miał na myśli".

Anonim

Nie dotyczy

Usługa 'Urodziny' jest dwa razy

@TJZS, a spróbuj może tak, jak ja miałem z dublowanymi usługami. Wyloguj się z aplikacji i wykonaj ponowne, pełne logowanie, z zapamiętaniem loginu i hasła włącznie. Mnie to pomogło.


Zespół Nasz Orange
  • 1102
  • 7694
  • 79

Usługa 'Urodziny' jest dwa razy

Na razie przeniosłem do aplikacji, prośba do @TJZS o uściślenie, najwyżej wrócimy do pomysłu 😉 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 76
  • 62
  • 2

Usługa 'Urodziny' jest dwa razy

Przepraszam za niedokładność.

 

Nie wiem czy Orange ma 'Urodziny' jako jedną czy dwie usługi. Jeśli jedną to błąd jest w aplikacji. Jeśli dwie to błąd jest w Orange.

 

@Anonim Aplikacja po wyczyszczeniu danych nadal pokazuje to samo.

Anonim

Nie dotyczy

Usługa 'Urodziny' jest dwa razy

@TJZS, jak masz tak samo, to zgłoś jako błąd tutaj na forum Nasz Orange / Moje usługi / Mój Orange / Nowa wiadomość z etykietami aplikacja mobilna/błąd.


Poziom 34, Ekspert Galaktyczny
  • 1027
  • 2132
  • 181

Usługa 'Urodziny' jest dwa razy

@TJZS, jesteś może z nami od dłuższego już czasu, i korzystałeś z usługi, gdy jeszcze była dostępna w starej wersji (120 minut do Orange zamiast nielimitowanych rozmów i SMS-ów do wszystkich)?

 

Jeśli tak, to możliwe, że stara wersja nie do końca się u nas wyłączyła, i nadal jest raportowana jako działająca. Jeśli możesz, wejdź jutro na czata i poproś o sprawdzenie czy masz włączoną starą wersję urodzin. Jeśli tak, powinna zostać wyłączona, a wtedy też powinna zniknąć z aplikacji 🙂