Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Tragicznie działająca strona www.orange.pl


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 7
  • 8
  • 0

Tragicznie działająca strona www.orange.pl

Od pewnego czasu na stronie orange nie mogę np.zobaczyć specyfikacji telefonów, wybierać,ani zakupić żadnej oferty.Po kliknięciu na "Wybieram" i odczekaniu trochę czasu wywala ze strony z komunikatem "ta witryna jest nieosiągalna".

Nie pomaga czyszczenie cache przeglądarki(sprawdzane na kilku przeglądarkach),jak też próby  na telefonach.

Czy ten błąd to tylko u mnie,czy to wina orange??

7 ODPOW. 7

Pracuję w Orange
  • 356
  • 485
  • 25

Tragicznie działająca strona www.orange.pl

Strona co prawda za rewelacyjnie nie działa, ale u mnie jest ok, wiec może jakiś problem u Ciebie


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 7
  • 8
  • 0

Tragicznie działająca strona www.orange.pl

Ale dlaczego tak jest na wszystkim,co posiadam?Rozumię,że przeglądarki mają różne humory,ale wszystkie?

Anonim

Nie dotyczy

Tragicznie działająca strona www.orange.pl

@yaro_To nie jedyny problem z orange.pl ale tez nasz.orange.pl tak na razie ma być .

Anonim

Nie dotyczy

Tragicznie działająca strona www.orange.pl


yaro_ napisał(-a):

Ale dlaczego tak jest na wszystkim,co posiadam?Rozumię,że przeglądarki mają różne humory,ale wszystkie?


@yaro_, nawet jak wejdziesz  w adresie https://www.orange.pl/ w zakładkę Oferta, czy Telefony i urządzeniaKliknij tutaj - najlepsze okazje, albo tutajEmotikon: Bardzo szczęśliwy Działają poprawnie.

 


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 7
  • 8
  • 0

Tragicznie działająca strona www.orange.pl


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Tragicznie działająca strona www.orange.pl

Yaro u mnie przeszło - wybieram  Samsung J5 2017 😉  z drugiego linku też wyświetliła mi się oferta telefonów... mogłem zmienić producenta.

Anonim

Nie dotyczy

Tragicznie działająca strona www.orange.pl


yaro_ napisał(-a):


@yaro_ wszystko gra i buczyEmotikon: Bardzo szczęśliwy Spróbuj bezpośrednio z zakładki forum w górnej belce - Telefony i urządzenia.

Ta strona też nie działa? Jest wiele możliwości przejścia na konkretną rzecz, która Ciebie interesujeEmotikon: Szczęśliwy Cały serwis nie zmieści się w jednym oknie.