Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Przeniesienie numer Smart Plan LTE wspólny

ROZWIĄZANE

Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 1
  • 0

Przeniesienie numer Smart Plan LTE wspólny

Dzień dobry,

Moja mama ma Smart Plan LTE wspólny - głównym numerem telefonu jest ten, którego użytkownikiem jestem ja. W związku z założeniem przeze mnie działalności gospodarczej chciałabym przenieść ten numer na moją firmę. W ramach tego pakietu funkcjonują 2 telefony(mój i mamy jako dodatkowy) oraz internet mobilny. Jak przenieść taki numer nie przenosząc pozostałych?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32312
  • 36172
  • 1366

Przeniesienie numer Smart Plan LTE wspólny

Sprawa jest trudna.
Internet mobilny jest ma oddzielny numer może pozostać. Jeśli to jest tzw. "dodatkowa karta sim" podpięta pod numer główny - niestety mogą być problemy.

Na numerze Twojej mamy rozumiem, że jest plan dodatkowy. Można podpytać na BOK czy jest możliwość zmiany na innych plan w obecnie najnowszej ofercie lub na plan Smart Plan LTE Główny. Na pewno takie rozwiązanie (jeśli trwa lojalka na ten numer) będzie wiązało się ze zwiększeniem opłat miesięcznych.

Kolejny problem co do możliwości dokonania cesji w ofercie wspólnej na numer główny. Oferta wspólna skierowana jest do konsumentów, więc cesja na firmę może nie być możliwa. Czasem jest furtka na obejście cesji poprzez dopisanie tzw. jednoosobowej działalności gospodarczej (jeśli to taka firma), tylko tu może być problem z internetem mobilnym (który w ofertach FreeNet musi być na osobę fizyczną).

Sytuacja jest trudna w trakcie lojalki. Najlepiej podpytać na BOK http://orange.pl/kontakt lub w salonie. Jeśli nie ma lojalki, to można zwykle bez problemu zrobić cesję i potem zmigrować do oferty na firmę.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

5 ODPOW. 5

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32312
  • 36172
  • 1366

Przeniesienie numer Smart Plan LTE wspólny

Sprawa jest trudna.
Internet mobilny jest ma oddzielny numer może pozostać. Jeśli to jest tzw. "dodatkowa karta sim" podpięta pod numer główny - niestety mogą być problemy.

Na numerze Twojej mamy rozumiem, że jest plan dodatkowy. Można podpytać na BOK czy jest możliwość zmiany na innych plan w obecnie najnowszej ofercie lub na plan Smart Plan LTE Główny. Na pewno takie rozwiązanie (jeśli trwa lojalka na ten numer) będzie wiązało się ze zwiększeniem opłat miesięcznych.

Kolejny problem co do możliwości dokonania cesji w ofercie wspólnej na numer główny. Oferta wspólna skierowana jest do konsumentów, więc cesja na firmę może nie być możliwa. Czasem jest furtka na obejście cesji poprzez dopisanie tzw. jednoosobowej działalności gospodarczej (jeśli to taka firma), tylko tu może być problem z internetem mobilnym (który w ofertach FreeNet musi być na osobę fizyczną).

Sytuacja jest trudna w trakcie lojalki. Najlepiej podpytać na BOK http://orange.pl/kontakt lub w salonie. Jeśli nie ma lojalki, to można zwykle bez problemu zrobić cesję i potem zmigrować do oferty na firmę.

Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 1
  • 0

Przeniesienie numer Smart Plan LTE wspólny

Tak, internet jest jako dodatkowa karta sim, także wszystkie 3 usługi są w ramach jednego abonamentu. Umowa na całość kończy się w kwietniu, wtedy będzie łatwiej? 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32312
  • 36172
  • 1366

Przeniesienie numer Smart Plan LTE wspólny

Na pewno. Czasem może uda się wcześniej, ale to zwykle dużo kombinować i jeden rachunek może być większy przez zmianę okresów rozliczeniowych. Ale tak konkretnie warto podpytać na BOK lub podejść do salonu, najlepiej takiego z obsługą dla firm (Biznes Ekspert) www.orange.pl/salony

Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 1
  • 0

Przeniesienie numer Smart Plan LTE wspólny

Ok, tak zrobię. Dzięki!


Zespół Nasz Orange
  • 1103
  • 7715
  • 79

Przeniesienie numer Smart Plan LTE wspólny

@marzenakedra może warto by było w takim razie uhonorować  podpowiedź Piotrka przez...

Pokaż szczegóły
zastosowanie takiej pięknej zasady społecznościowej? Emotikon: Szczęśliwy
agitacja.jpg