Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Prace planowane na Mój Orange


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Prace planowane na Mój Orange

@Rafał  jeśli mnie wzrok nie myli to w dziale "ogłoszenia" dałoby się  zmieścić jeszcze jeden temat. A, jak sądzę nie tylko moim skromnym zdaniem, takie informacje o planowanych wyłączeniach serwisów Orange mogą interesować ludzi, więc zasługują na zaliczenie do kategorii "Ogłoszenia". Jeśli nie Ty sam, to niechże Zespół to przedyskutuje, a może podeprze się opiniami Herosów...

Anonim

Nie dotyczy

Prace planowane na Mój Orange

@Misiek62 masz fajny pomysł ale czy warto zaśmiecać ogłoszenia kolejnym tematem?? Info o pracach serwisowych zazwyczaj pojawia się na parę dni przed, więc.....trzeba się nad tym na spokojnie zastanowić.

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Prace planowane na Mój Orange


pablo_ck napisał(-a):
@Misiek62 masz fajny pomysł ale czy warto zaśmiecać ogłoszenia kolejnym tematem?? Info o pracach serwisowych zazwyczaj pojawia się na parę dni przed, więc.....trzeba się nad tym na spokojnie zastanowić.

@Anonim  dlatego zasugerowałem przedyskutowanie.

Anonim

Nie dotyczy

Prace planowane na Mój Orange

Wiem o tym Misiaczku 😉 😜

Zespół Nasz Orange
  • 1102
  • 7694
  • 79

Prace planowane na Mój Orange

Przedyskutujemy, tymczasem przypominam, że temat dotyczy prac planowych 🙂

Anonim

Nie dotyczy

Prace planowane na Mój Orange

Może zostanie coś poprawione w Orange i nie bedziemy czekaś 5/7 dni na zapłacone faktury jak to jest w innych sieciach .

I jeszcze coś takiego co o tym myślicie?Przechwytywanie.PNG


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 97
  • 301
  • 0

Prace planowane na Mój Orange

A mnie przez www udało się zalogować na moje konto w orange.pl. Co prawda jst u góry komunikat: "W związku z pracami prowadzonymi na portalu w dniach 28-30.04.2017r., mogą wystąpić problemy z dostępem do konta Mój Orange. Za utrudnienia przepraszamy."  Więc problemy mogą, a nie muszą być 😉

Anonim

Nie dotyczy

Prace planowane na Mój Orange


Adept napisał(-a):

A mnie przez www udało się zalogować na moje konto w orange.pl. Co prawda jst u góry komunikat: "W związku z pracami prowadzonymi na portalu w dniach 28-30.04.2017r., mogą wystąpić problemy z dostępem do konta Mój Orange. Za utrudnienia przepraszamy."  Więc problemy mogą, a nie muszą być 😉


@Adept Mi tez się udało dzieki za infoEmotikon: Bardzo szczęśliwy


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 97
  • 301
  • 0

Prace planowane na Mój Orange


vdsl2 napisał(-a):

Adept napisał(-a):

A mnie przez www udało się zalogować na moje konto w orange.pl. Co prawda jst u góry komunikat: "W związku z pracami prowadzonymi na portalu w dniach 28-30.04.2017r., mogą wystąpić problemy z dostępem do konta Mój Orange. Za utrudnienia przepraszamy."  Więc problemy mogą, a nie muszą być 😉


@Adept Mi tez się udało dzieki za infoEmotikon: Bardzo szczęśliwy


NIe ma za co @Anonim, chyba po to tu jesteśmy, zeby sobie "podpowiadać" Emotikon: Bardzo szczęśliwy

Anonim

Nie dotyczy

Prace planowane na Mój Orange

@Anonim @Piotrekk85 Tak wyglądają właśnie prace.... dziś był rano efekt NO kontra MO