Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Powiadomienia sms z poleceń na MO

ROZWIĄZANE
Anonim

Nie dotyczy

Powiadomienia sms z poleceń na MO

Rozumiem, że w trosce o budowanie dobrego wizerunku, ORANGE wysyła powiadomienia dotyczące usług abonenta. Czy wszystkie smsy są koniecznością, w przypadku dawania komend po zalogowaniu się na koncie Mój Orange? Wystarczy chyba, że sobie natychmiast zapisałem. Trzy otrzymane smsy później, dotyczyły moich poleceń na MO:"Zamówiony dokument 1)-{zestawienie dla konta xxxxxxxxx}; 2)-{faktura xxxxxxxxx}; 3)-{rachunek szczegółowy dla konta xxxxxxxxx} jest gotowy do pobrania. Pogrubiona treść była identyczna dla wszystkich smsów. Moim zdaniem, to zbędna formalność, bo przyszły z opóźnieniem prawie 8-godzinnym. Ja tymczasem miałem natychmiastowy podgląd w Eksploratorze plików.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Powiadomienia sms z poleceń na MO

Ha ha ha, @Anonim

 zgłoś to jako błąd usługi, wystarczy to uzasadnienie, które podajesz... że zwłoka czasowa ponad miarę... Może da się gdzieś wyłączyć takie powiadomienia... poszukaj w swoich ustawieniach albo zapytaj na chacie.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

6 ODPOW. 6

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Powiadomienia sms z poleceń na MO

Ha ha ha, @Anonim

 zgłoś to jako błąd usługi, wystarczy to uzasadnienie, które podajesz... że zwłoka czasowa ponad miarę... Może da się gdzieś wyłączyć takie powiadomienia... poszukaj w swoich ustawieniach albo zapytaj na chacie.

Anonim

Nie dotyczy

Powiadomienia sms z poleceń na MO

Rozmawiałem na czacie przed chwileczką. Tak ma być.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Powiadomienia sms z poleceń na MO


burebusek napisał(-a):

Rozmawiałem na czacie przed chwileczką. Tak ma być.


@Anonim jak dla mnie to też trochę  nie teges, że musi minąć tyle czasu od "złożenia zlecenia" do wysyłki powiadomiającego SMSa. A dopytałeś o możliwość wyłączenia takich powiadomień?

Anonim

Nie dotyczy

Powiadomienia sms z poleceń na MO

@Misiek62, z konwersacji nic takiego nie wynikło.

czat z Kasią.JPG


Zespół Nasz Orange
  • 1105
  • 7717
  • 80

Powiadomienia sms z poleceń na MO

@Anonim, @Misiek62 Postaram sie podpytać po długim weekendzie, czy to rzeczywiście musi tak wyglądać, czy planują to może zmienić 🙂 


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 305
  • 512
  • 14

Powiadomienia sms z poleceń na MO

Koniecznie. To chyba najmniej przydatne, a zarazem najbardziej irytujące powiadomienie sms jakie można wymyślić.