Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Połączenie do BOK

ROZWIĄZANE

Poziom 30, Pasjonat Galaktyczny
  • 1178
  • 2452
  • 70

Połączenie do BOK

Czy Orange zrezygnował już z darmowego połączenia z doradcą przez aplikację ?
1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:
Anonim

Nie dotyczy

Połączenie do BOK


DawidOrange napisał(-a):
Szczerze mówiąc mógłbym płacić za połączenie jeśli byłbym pewny że na 100 % trafię na kompetentnego konsultanta.Powrót do aplikacji Mój Orange 4.0.2.

@DawidOrange, jeżeli już zostałeś "złapany" na 4.1, to po ptokach. Na sobie się o tym przekonałem. Sklep ma najnowszą wersję. Tylko kto nie dał sobie automatycznych aktualizacji, to z dobrodziejstwa bezpłatnych połączeń może korzystać...o ile wogóle uda się połączyć. Są sygnały świadczące o takim zjawiskuEmotikon: Szczęśliwy

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

5 ODPOW. 5

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Połączenie do BOK

Od wersji 4.1 niestety tak. W starszych wersjach nie.

Poziom 30, Pasjonat Galaktyczny
  • 1178
  • 2452
  • 70

Połączenie do BOK

Szczerze mówiąc mógłbym płacić za połączenie jeśli byłbym pewny że na 100 % trafię na kompetentnego konsultanta.Powrót do aplikacji Mój Orange 4.0.2.

Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 1
  • 0

Połączenie do BOK

W starszej wersji jak dzwonie to komunikat ze jak chcesz sie polaczyc z doradca skorzystaj z moj orange z Nowego moj orange nalicza oplaty chce sie reklamowac to ze teraz sa platne polaczenia smsami powinna taka wiadomosc ze polaczenia platne
Anonim

Nie dotyczy

Połączenie do BOK


DawidOrange napisał(-a):
Szczerze mówiąc mógłbym płacić za połączenie jeśli byłbym pewny że na 100 % trafię na kompetentnego konsultanta.Powrót do aplikacji Mój Orange 4.0.2.

@DawidOrange, jeżeli już zostałeś "złapany" na 4.1, to po ptokach. Na sobie się o tym przekonałem. Sklep ma najnowszą wersję. Tylko kto nie dał sobie automatycznych aktualizacji, to z dobrodziejstwa bezpłatnych połączeń może korzystać...o ile wogóle uda się połączyć. Są sygnały świadczące o takim zjawiskuEmotikon: Szczęśliwy


Poziom 30, Pasjonat Galaktyczny
  • 1178
  • 2452
  • 70

Połączenie do BOK

Dziękuję @Anonim za informację.Oznaczyłem twoją odpowiedź jako rozwiązanie,ponieważ była konkretna i rzeczowa.Pozdrawiam.