Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pakiet 200 min. i sms - błędne wyświetlanie stanu.

ROZWIĄZANE

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2814
  • 7024
  • 183

Pakiet 200 min. i sms - błędne wyświetlanie stanu.


Wiktor napisał(-a):

@Katani1
stan wykorzystania pakietu SMS-ów w apce powinien już działać poprawnie... Możesz to zweryfikować i w razie rozbieżności ponownie wkleić tu screeny? 🙂


Jeśli chodzi o wykaz* wysłanych SMS-ów - to do tego będzie potrzebne indywidualne zgłoszenie. Pisałeś, że już takie dwa masz "w toku". Czy nadal mają taki sam status? Czy opisywałeś w którymś z nich problem z brakiem dostępności do takiego wykazu zarówno z poziomu portalu jak i apki?

 

* podkreślam, że mowa o wykazie [na portalu: Bieżące wykorzystanie → Pełen wykaz; w apce: Wykaz połączeń], a nie o ogólnej informacji o stanie pakietów [na portalu: Bieżące wykorzystanie → W skrócie → Twoje pakiety → Pakiet SMS-ów do wszystkich], bo ta jest przez portal i apkę podawana


Potwierdzam, że w apce stan smsów z pakietu wyświetla się prawidłowo, info o minutach nie ma :(. Dalej brak historii wysłanych smsów zarówno w apce jak i na portalu. Wyświetlają się tylko smsy płatne i np. wysyłane na nr 316. Pozostało jedno zgłoszenie w toku, @Wiktor  jego nr coś pomoże ?


Zespół Nasz Orange
  • 2832
  • 10896
  • 150

Pakiet 200 min. i sms - błędne wyświetlanie stanu.

Nr podany tutaj - nie :).
Możesz się upewnić, np. na czacie, czego to zgłoszenie dokładnie dotyczy? (Czy chodzi właśnie o brak dostępu do historii wysłanych SMS-ów z tego pakietu).


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2814
  • 7024
  • 183

Pakiet 200 min. i sms - błędne wyświetlanie stanu.


Wiktor napisał(-a):

Nr podany tutaj - nie :).
Możesz się upewnić, np. na czacie, czego to zgłoszenie dokładnie dotyczy? (Czy chodzi właśnie o brak dostępu do historii wysłanych SMS-ów z tego pakietu).


Z tego co pamiętam to dotyczyło błędnie wyświetlanego stanu pakietu w apce i braku historii smsów w apce i na portalu.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2814
  • 7024
  • 183

Pakiet 200 min. i sms - błędne wyświetlanie stanu.

Odnośnie czatu, aktualnie rozmawiam...

Zgłoszenie przekazane do działu IT, problem miał ustąpić. Wkleiłem linka do tego wątku i konsultant ma zrobić ponowne...


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2814
  • 7024
  • 183

Pakiet 200 min. i sms - błędne wyświetlanie stanu.

A teraz na jednym z kont na portalu zmigrowało mnie do NMO, gdzie w ogóle nie mam widocznego pakietu i dostępu do historii połączeń 😞 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2814
  • 7024
  • 183

Pakiet 200 min. i sms - błędne wyświetlanie stanu.

Aktualnie stan pakietu w aplikacji MO wyświetla się prawidłowo. Nadal brak smsów w historii połączeń zarówno w apce, jak i na starym MO na portalu. Na nowym MO prawie nic się nie wyświetla...

Anonim

Nie dotyczy

Pakiet 200 min. i sms - błędne wyświetlanie stanu.

@Katani1, sprawdzałem przed chwilą u siebie w aplikacji (4.1) i tylko raz udało mi się wejść w szczegóły połączeń SMS. Były widoczne wszystkie. Ale appka potem  dostała zwiechy i nawet jak się chciałem wylogować, to "zdychała", aż się w końcu wylogowałem. Trzeba śmieci czyścić na bieżąco...to moja rada.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2814
  • 7024
  • 183

Pakiet 200 min. i sms - błędne wyświetlanie stanu.


burebusek napisał(-a):

@Katani1, sprawdzałem przed chwilą u siebie w aplikacji (4.1) i tylko raz udało mi się wejść w szczegóły połączeń SMS. Były widoczne wszystkie. Ale appka potem  dostała zwiechy i nawet jak się chciałem wylogować, to "zdychała", aż się w końcu wylogowałem. Trzeba śmieci czyścić na bieżąco...to moja rada.


Ale Ty masz chyba abonament. Problem z historią sms tkwi w prepaid i tylko w tym pakiecie.

Anonim

Nie dotyczy

Pakiet 200 min. i sms - błędne wyświetlanie stanu.

@Katani1, zgadza się. Zgłoś więc błąd, albo pomysł. Coś, gdzieś, kiedyś drgnie. Wkurza, to fakt.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2814
  • 7024
  • 183

Pakiet 200 min. i sms - błędne wyświetlanie stanu.

Zgłoszenie wisi od m-ca, a pomysły z założenia nie są chyba od reklamacji. Ja mogę z tym żyć, ale jak jest funkcjonalność, to powinna działać prawidłowo.