Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Nowy interfejs w Mój Orange

ROZWIĄZANE

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 2
  • 0

Nowy interfejs w Mój Orange

Witam.

Mam internet LTE z Orange (150GB w strefie domowej oraz dodatkowe 60GB, które mogę wykorzystać poza nią). Po przejściu do nowego Mój Orange nie widzę ile zostało mi GB poza strefą domową. Wchodzę w Bieżące wykorzystanie => Przeanalizuj wykorzystanie i jest tam tylko ile wykorzystałem z pakietu strefy domowej. Nie chcę instalować aplikacji mobilnej - wole korzystać z przeglądarki. Orientuje się ktoś, gdzie trzeba wejść by zobaczyć ile zostało poza strefą? Do starej wersji Mój Orange z tego co wyczytałem nie mogę wrócić?

Pozdrawiam

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2812
  • 7020
  • 183

Nowy interfejs w Mój Orange

Na nowym Mój Orange są wieczne problemy. Spróbuj jednak zainstalować apkę, tam wykorzystanie danych powinno być dostępne.

 

Edit:

Do starej wersji MO nie wrócisz 😞

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

2 ODPOW. 2

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2812
  • 7020
  • 183

Nowy interfejs w Mój Orange

Na nowym Mój Orange są wieczne problemy. Spróbuj jednak zainstalować apkę, tam wykorzystanie danych powinno być dostępne.

 

Edit:

Do starej wersji MO nie wrócisz 😞


Zespół Nasz Orange
  • 2832
  • 10889
  • 150

Nowy interfejs w Mój Orange

@Piotr11

pracujemy nadal nad tym mankament (brak info o stanie wykorzystania pakietu spoza strefy) Emotikon: zakłopotany. Zdajemy sobie sprawę, że może to być uciążliwe Emotikon: sfrustrowany.

 

Na razie zostaje apka lub SMS o treści ILE pod numer 80032 z dowolnego numeru na koncie 🙂

 

▬▬▬

Pokaż szczegóły
Jeszcze na marginesie Mrugający robot przypomnę najpożyteczniejszą zasadę panującą na NO:
Jak rozmawiać na Nasz Orange?Jak rozmawiać na Nasz Orange?