Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Nowy Mój Orange - gdzie jest lista bieżących połączeń i wykorzystanie pakietów?


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 15
  • 17
  • 0

Nowy Mój Orange - gdzie jest lista bieżących połączeń i wykorzystanie pakietów?

Nie. Czat nie działa. Pojawia się okno czatu z wyborem tematów i dalej już nie działa. Niech ktoś to sprawdzi. Ja korzystam z PC z Win 10.

Rozmowa dotyczy strony internetowej. Aplikacja mobilna - ja akurat mam na iOS - zawsze podawała przekłamane wartości. Konsultanci podpowiadali, żeby korzystać z Mój Orange na stronie internetowej. A teraz to też nie działa.

Skoro ta nowa wspaniała odsłona Mój Orange nie działa to trzeba dać nam możliwość pozostania/powrotu do starej ale działającej.

Po co to całe "idziemy do przodu"? Najpierw trzeba opracować , przetestować a dopiero później wdrażać. To są podstawy podstaw.

Czemu nikt z działu aplikacji nie raczy się ujawnić i choćby przeprosić za całe to zamieszanie. A jeszcze lepiej zadziałać i przywrócić starszą DZIAŁAJĄCĄ wersję!

I jeszcze jeden DROBIAZG (?)

Jak wchodzi się na stronę orange.pl to jest możliwość logowania ale do starej wersji. Trzeba się zalogować do starej wersji i wtedy pojawia się komunikat, że jesteś zarejestrowany w nowej wersji i trzeba logować sie od nowa. Totalny bałagan.

Anonim

Nie dotyczy

Nowy Mój Orange - gdzie jest lista bieżących połączeń i wykorzystanie pakietów?

@MarPas, masz tak i klikałeś w strzałki? Najpierw Kontakt, potem Uruchom czat.

2018-01-31.png

https://www.orange.pl/przejdz_do_nowego_moj-orange.phtml


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 61
  • 92
  • 4

Nowy Mój Orange - gdzie jest lista bieżących połączeń i wykorzystanie pakietów?

@MarPas, co do nowej wersji MO wypowiadalem sie wielokrotnie na forum i nie bede sie powtarzal, podzielam twoje opinie i dopowiem ze od poczatku sa z ta wersja problemy (w moim przypadku juz 4 miesiace). Co do logowania to podpowiem tylko ze logujac sie od razu podajac maila (a nie login lub numer uslugi) i nowe haslo pominiesz przejscie przez komunikat "jestes juz w nowej wesji..."


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 15
  • 17
  • 0

Nowy Mój Orange - gdzie jest lista bieżących połączeń i wykorzystanie pakietów?

Nie działa.

Anonim

Nie dotyczy

Nowy Mój Orange - gdzie jest lista bieżących połączeń i wykorzystanie pakietów?

@MarPas, to zgłaszaj, bo nikt tutaj mądrego nic nie wymyśli. 


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 3
  • 0

Nowy Mój Orange - gdzie jest lista bieżących połączeń i wykorzystanie pakietów?

Ta strona to DRAMAT. Way to go Orange! 😕


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 1
  • 0

Nowy Mój Orange - gdzie jest lista bieżących połączeń i wykorzystanie pakietów?

No słabo, że przy rejestrowaniu się na nowe konto nie podajcie info, że nie wszystkie usługi będą dostępne. A tak jeszcze 5 min temu miałem wykaz połączeń, a teraz nie mam i nie mogę wrócić do starej wersji. Toż to smutek.


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 15
  • 17
  • 0

Nowy Mój Orange - gdzie jest lista bieżących połączeń i wykorzystanie pakietów?


@quitequietnapisał(-a)

No słabo, że przy rejestrowaniu się na nowe konto nie podajcie info, że nie wszystkie usługi będą dostępne. A tak jeszcze 5 min temu miałem wykaz połączeń, a teraz nie mam i nie mogę wrócić do starej wersji. Toż to smutek.


Wciąż bałagan, nie działa "Bieżące wykorzystanie", nie działa podgląd umów i ... długo by wymieniać.

Nie potrafią nawet zrobić czegoś tak podstawowego jak POWRÓT DO POPRZEDNIEJ STRONY.


oranje.jpg

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 15
  • 17
  • 0

Nowy Mój Orange - gdzie jest lista bieżących połączeń i wykorzystanie pakietów?


@MarPasnapisał(-a)

@quitequietnapisał(-a)

No słabo, że przy rejestrowaniu się na nowe konto nie podajcie info, że nie wszystkie usługi będą dostępne. A tak jeszcze 5 min temu miałem wykaz połączeń, a teraz nie mam i nie mogę wrócić do starej wersji. Toż to smutek.


Wciąż bałagan, nie działa "Bieżące wykorzystanie", nie działa podgląd umów i ... długo by wymieniać.

Nie potrafią nawet zrobić czegoś tak podstawowego jak POWRÓT DO POPRZEDNIEJ STRONY.

 

Super! Teraz to NAPRAWILI prostym sposobem: "404 - Strona nie została odnaleziona".

Można? Można!

Tak trzymać. Jak nie umieją zrobić dobrze to WYŁĄCZAĆ. A po co tłumaczyć się klientom.
oranje.jpg

 


Bez tytułu.jpg
Anonim

Nie dotyczy

Nowy Mój Orange - gdzie jest lista bieżących połączeń i wykorzystanie pakietów?

Widocznie coś tam robią na Portalu, gorzej jakby nic nie robili @MarPas 😉