Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Nowe konto Mój Orange


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Nowe konto Mój Orange

O tym czym jest nowe konto Mój Orange na stronie internetowej, kto może już z niego korzystać i dlaczego warto zacząć to robić dowiecie się z artykułu w bazie wiedzy. Z kolei porównanie funkcji starego i nowego konta Mój Orange znajdziecie tutaj.

 

go.PNG

 

Poniżej będziemy informować Was o zmianach i nowościach na nowej stronie. Jeśli chcecie wiedzieć o nich na bieżąco - po prostu dodajcie temat do obserwowanych.

 

W komentarzach dyskutujemy tylko o bieżących zmianach. Jeśli chcecie zadać inne związane z nowym kontem Mój Orange pytanie - po prostu załóżcie nowy temat 🙂

 

3 ODPOW. 3

Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Nowości na stronie Mój Orange

Najnowsze zmiany

 

1. Nowa sekcja "Doładowanie konta z telefonu z rachunkiem".

 

1.png

 

2. Możliwość łatwego powiększenia pakietu internetowego z poziomu Bieżącego wykorzystania

 

2a.png2b.png

 

3. Wyświetlanie szczegółów dla rabatu Orange Open

 

3a.png3b.png

4. Wizualne poprawki w wyszukiwarce usług

 

4.png

 


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 721
  • 1685
  • 34

Nowości na stronie Mój Orange

Nowe funkcjonalności:
1. Szybszy dostęp do informacji o przyczynach przekroczenia abonamentu w sekcji Bieżące wykorzystanie1.jpg
2. Uproszczony sposób pobierana obrazów faktur - nowa możliwość pobrania samej faktury lub / i pozostałych dokumentów finansowych z danego okresu rozliczeniowego:
2.png
3. Nowy proces migracji - proste kroki, po kliknięciu w Przejdź do nowego Mój Orange.

  • Weryfikacja przez SMS:

3.png

  • Uzupełnienie formularza:

4.png

  • Ustawienie numeru telefonu dla tokenów SMS niezbędnych do pełnego zarządzania kontem w Nowym Mój Orange:

4.png

  • Na koniec na adres mailowy wysyłamy link aktywacyjny - po kliknięciu rejestracja zostaje zakończona. Emotikon: Szczęśliwy

Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 721
  • 1685
  • 34

Nowości na stronie Mój Orange

Najnowsze zmiany

Od 25 września 2017 jeśli zrejterowaliście się w Nowym Mój Orange nie będziecie mieli możliwości korzystania jednocześnie ze starego i nowego serwisu.

Przy próbie logowania do obecnego Mój Orange pojawi się wam okno:

NMO.png