Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Nowe Mój Orange nie działa

ROZWIĄZANE
Anonim

Nie dotyczy

Nowe Mój Orange nie działa


Alfik napisał(-a):

Nie wiem dlaczego u was nie działa, u mnie przejście było płynne i bez najmniejszego problemu. Może spróbujcie wyczyścić dane przeglądarki albo skorzystajcie z innej. Ja korzystam z Chrome.


@Alfik, ale zdaje mi się, że dziękowałeś @ArturowiEmotikon: Szczęśliwy Jak nie ma płynnego przejścia z zakładki forum do MO i do NMO, to może się zdarzyć, że jeszcze nie dokonała się pełna migracja. Na zapleczu czytają i uwijają się jak te mróweczki, żeby Wam ulżyć.


Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 38
  • 38
  • 0

Nowe Mój Orange nie działa


burebusek napisał(-a):


@Alfik, ale zdaje mi się, że dziękowałeś @ArturowiEmotikon: Szczęśliwy Jak nie ma płynnego przejścia z zakładki forum do MO i do NMO, to może się zdarzyć, że jeszcze nie dokonała się pełna migracja. Na zapleczu czytają i uwijają się jak te mróweczki, żeby Wam ulżyć.


No tak, dziękowałem @Arturowi ale nie dlatego, że się mi udało, ale dlatego że mam możliwość testowania tego nowego konta bo bardzo chciałem i on mi to umożliwił.I wcale nie przechodziłem z forum tylko tak jak normalnie się loguje ze strony głównej orange.pl i wtedy zobaczyłem ten komunikat.

A teraz jak się logowałem na forum żeby ci odpowiedzieć, jakoś udało mi się to zrobić "starymi" danymi, czyli numerem mojego telefonu i hasłem z poprzedniej wersji tej "starej" Mój Orange.


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Nowe Mój Orange nie działa

Do "nowego" Mój Orange logujemy się adresem e-mail i hasłem.
Do starszych usług - "starego" Mój Orange, aplikacji, MultiBoxa i forum Nasz Orange - logujemy się starymi danymi (login/nr usługi i hasło). Nawet jeśli korzystamy już z "nowego" Mój Orange.
I koniec off topicu 😉
Anonim

Nie dotyczy

Nowe Mój Orange nie działa

@Alfik, ja też na samym początku przygody z NO zostałem zaproszony do bety i poprzez modyfikację istnieje taka możliwość. Co prawda, jest jeszcze niespójność w działaniu usług, ale z forum startuję z numerem tel. stacjonarnego i jego hasłem, a do NMO mailem i hasłem do niego. Też jest z pozycji Przypomnij hasło możliwe pokonanie tej bariery, ale Chrome sobie już ustawiłem na zapamiętanieEmotikon: Bardzo szczęśliwy


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 18
  • 0

Nowe Mój Orange nie działa

 4 dni temu / 7 lutego 2018/  przeniosłam się  do Nowe Mój Orange. To była decyzja raczej wymuszona,bo na całą stronę w dotychczasowym profilu /dla mnie bardzo dobrym/ pojawiała się reklama  zapraszająca do   Nowe Mój Orange .Nic nie mogłam przeczytać . Zarejestrowałam się,nawet zalogowałam, no i nawet działało,nie powiem.

Za to dziś masz babo placek! 0 dostępu do profilu! Trwają prace.....Dziś czytam ,że są zgłoszenia innych i to dość dawno temu.Co to będzie? Dla mnie to totalna klapa. Bardzo chętnie ,od ręki skasuję ten post ,gdy tylko pojawi się dostęp.

Czy jest jeszcze stara wersja?Sfrustrowany mężczyzna

--------------------------------------------------

 

Mam nowe wiadomości z innej strony  w Nasz Orange o planowanej przerwie do 12 lutego 2018.Sama to odszukałam Szczęśliwy mężczyzna

Jeśli tak,to grzecznie czekam.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 18
  • 0

Nowe Mój Orange nie działa

Zlikwidowano dobrze działającą wersję Mój Orange bez upewnienia się czy nowa wersja działa poprawnie.

Niepoważne to trochę. Klientów zbywa się byle czym i praktycznie zero reakcji na monity w tym temacie.

Nawet już nie dzwonię bo tylko rachunki sobie podniosłem. To jest tak głupie że aż śmieszne 😄


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 18
  • 0

Nowe Mój Orange nie działa

Może po przerwie znowu będzie OK.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 18
  • 0

Nowe Mój Orange nie działa

Śmiem wątpić.. czekam od listopada 2017 na załatwienie sprawy.

Ale nie trać wiary, może akurat .. pozdrówka 😄


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 18
  • 0

Nowe Mój Orange nie działa

Boże mój kochany wpadłam po uszy. Przeczytałam,że we wrześniu/ teraz jest luty/  ludzie walczyli tak samo jak ja teraz i nic nie osiągnęli:https://nasz.orange.pl/t5/forums/v3_1/forumtopicpage/board-id/Moj-Orange/page/1/thread-id/2323   / czytaj od 1 strony /

 Szukali sposobu odzyskania starej wersji Mój Orange na komputer i to po prostu jest niemożliwe.To tak jak było w wojsku- Witamy was ,a z tyłu napis Mamy Was. Ja się rozchoruję. Ludzie,którzy tu odpowiadają na posty takich jeleni jak ja mają niezły ubaw. Doskonale wiedzą co jest. Ze mną nie ma żartów,jestem starszą osobą i nie dam rady. To,że na koncie był też mój maż i mogłam mu pomagać,bo sam nie ma zielonego pojęcia,to już przeszłość. On  ma inny pesel ,jest inaczej oznakowany!  Mam za to nowy telefon smartfon  i podejrzewam,że może tu tkwi cały problem ?.

 

 

Do południa jakimś cudem dotarłam do moich danych przez komputer właśnie , udało się doładować konto,sprawdzić ile tam zostało,jakie pakiety ale bez historii doładowań. Teraz znowu nic z tego.Mam za to Nasz Orange.Mogę sobie popisać .

 

.............................................................................

 

UPS!   Znowu cud się zdarzył.

Co trochę sprawdzam ,a nuż się uda?

 

Weszłam do Nowe Mój Orange.To nie do wiary .Wcześniej włączyłam na komputerze " miotłę " CCleaner, a  przy kolejnej próbie logowania zamiast numeru usługi wpisałam adres mejlowy i załapało. 

Widzę moją kasę i minuty....przecieram oczy i znowu widzę.

  Tak sobie zostawię. Szkoda,że nie ma tu mojego staruszka.

 

 


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 18
  • 0

Nowe Mój Orange nie działa

Cieszę się że masz już możliwość normalnego korzystania, widać pozytywne efekty tej dłubaniny 🙂 Heh.. już miałem nadzieję czytając Twojego posta. Niestety, zalogowało mnie ale komunikat o przekroczeniu ilości prób rejestracji zablokował mnie na amen. Jak nie kijem to pałką 😞  Zgłosiłem, czekam na efekt  😄