Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Nowa wersja apki Mój Orange - 4.1.x (Android, iOS)


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Nowa wersja apki Mój Orange - 4.1 (Android)

Doświadczenie nauczyło mnie, aby dyskusje na temat kwestii prawnych zostawić prawnikom, więc nie wypowiem się w tej kwestii.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 12
  • 8
  • 0

Nowa wersja apki Mój Orange - 4.1 (Android)

Przy przełączaniu się pomiędzy użytkownikami apka wciąż "potrafi" się zaciąć i pamięta dane poprzedniego.
Anonim

Nie dotyczy

Nowa wersja apki Mój Orange - 4.1 (Android)

@arokub, a czemu nie masz połączonych kont? Jest opcja Dodaj. Chyba że użytkowników pomieszałeś z przełączaniem się na usługi w ramach konta w appce, to zmienia postać rzeczy. U mnie się nie zacina.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 12
  • 8
  • 0

Nowa wersja apki Mój Orange - 4.1 (Android)

@Anonim, mam dodanych użytkowników opcją Dodaj (jest tam moje konto oraz mam dodane konta córek). Zdarza się, że jak przełączę się np. z konta córki na moje to apka pokazuje dane (np. stan konta, bo mamy prepaidy) córki, a nie moje.

Anonim

Nie dotyczy

Nowa wersja apki Mój Orange - 4.1 (Android)

@arokub, masz wszystkie uprawnienia na zielono checkbokiem?


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 12
  • 8
  • 0

Nowa wersja apki Mój Orange - 4.1 (Android)

@Anonim, nie, tylko wybrane (część wyłączyłem).

Wystarczy jednak jeszcze raz przełączyć użytkownika i wtedy jest ok - pokazuje dobrze, więc to nie jest kwestia uprawnień. Nie występuje to też za każdym razem. Aplikacji używam sporadycznie, ale spróbuję rozpoznać jakieś charakterystyczne momenty, kiedy to występuje.

Anonim

Nie dotyczy

Nowa wersja apki Mój Orange - 4.1 (Android)

@arokub, cóż Ci szkodzi przetestować na wszystkich włączonych uprawnieniach? Aplikacje tak mają, że po wyłączeniu niektórych funkcji, działanie może być zakłócone. Musiałyby mieć wbudowane systemowe powiadomienie, które reagowałoby na Twój kaprys ustawień. A jak zapewne wiesz, na każdym kroku chcą nas śledzić, kontrolować i Bóg wie, co jeszcze....terrorystów żebyśmy nie sprowadziliEmotikon: MrugającyEmotikon: Język


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 12
  • 8
  • 0

Nowa wersja apki Mój Orange - 4.1 (Android)

@Anonim, nie zaszkodzi 🙂 Jak znajdę na to czas i będę miał chęci to potestuję (żeby nawet taki mały test był w miarę wiarygodny to trochę trzeba poklikać i po kilka razy użytkowników przełączać przy różnych ustawieniach). 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Nowa wersja apki Mój Orange - 4.1 (Android)

@arokub czasami warto wyłączyć logowania zapamiętanych użytkowników...
Anonim

Nie dotyczy

Nowa wersja apki Mój Orange - 4.1 (Android)

@arokub, miałem 4.1 w fazie testowej i problemów nie zauważyłem. Suchego chleba nawet koniowi bym nie dał, tylko z wodą, a co dopiero testować appkę bez wszystkich gadżetów?Emotikon: Mrugający