Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Nowa wersja apki Mój Orange - 4.1.x (Android, iOS)


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 14
  • 10
  • 0

Nowa wersja apki Mój Orange - 4.1 (Android)

Mam aplikację w banku i wszystkie usługi finansowe mogę wykonywać mając Androida 4.2.2.

A tutaj aby mieć poprawioną Mój Orange i sprawdzać stan konta i pakietów muszę mieć minimum 4.3? Poważnie?

Bo nikt mi nie powie, że wersja Mój Orange 4.0.2 działa poprawnie.

To może czas poszukać innego operatora...

To co się dzieje z tą aplikacją w tym roku to jakiś koszmar i wstyd, że taki duży, wydawałoby się poważny operator coś takiego wyprawia.

images (1).jpeg


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 344
  • 1227
  • 1

Nowa wersja apki Mój Orange - 4.1 (Android)

Zawsze tak nadgorliwie tu prowadzą dyskusje na forum pracownicy ORANGE , a teraz kiedy po aktualizacji aplikacji " Mój Orange " połączenia z BOK są płatne ( przed aktualizacją połączenia były bezpłatne ) dziwnym przypadkiem nikt z pracowników celowo nie rozwija tego tematu .Pytam ponownie komu ORANGE zrobiło dobrze sobie czy swoim klientom? Kiedyś któryś z pracowników Orange , tutaj na forum powiedział że Orange lubi rozdawać prezenty, i to jest między innymi jeden z prezentów Na Święta Bożego Narodzenia !
Anonim

Nie dotyczy

Nowa wersja apki Mój Orange - 4.1 (Android)

@jan1, najpierw było info ze strony pierwszej, gdzie wyraźnie @Rafał wypunktował zmiany. Kota w worku nie dostałeś i byłem też jednym z testerów, chociaż nie jestem pracownikiem. Nie rzucaj słów na wiatr...niepotrzebnieEmotikon: Smutny


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Nowa wersja apki Mój Orange - 4.1 (Android)

No gdzieś trzeba szukać zarobku. Szkoda, że nikt tego nie napisze wprost. Większość osób nie dzwoni notorycznie na BOK.
Anonim

Nie dotyczy

Nowa wersja apki Mój Orange - 4.1 (Android)

@Piotrekk85, powiedzenie stare jak świat:"jak nie wiadomo, o co chodzi, to zawsze chodzi o kasę"Emotikon: Mrugający nigdy nie będzie odbierane z aplauzem...chyba że rozdająEmotikon: Język


Pracuję w Orange
  • 866
  • 1045
  • 73

Nowa wersja apki Mój Orange - 4.1 (Android)

Jan1 jako pracownicy nie mamy niestety takiej informacji. Dlatego nie odpowiemy Ci, dlaczego tak jest. Mógłbym powiedzieć kilka powodów, z jakich zapewne tak jest, ale to tylko domysły. Jeżeli miałby być to tylko zarobek, to czat byśmy wyłączyli lub byłby płatny.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Nowa wersja apki Mój Orange - 4.1 (Android)

Dla mnie ta decyzja+ zablokowanie formularza zgłoś sprawę w starym MO prowadzi do tego, że wszystko, nawet głupią sprawę trzeba załatwić z człowiekiem "na żywo". To może daje lepszy NPS (wykorzystanie przerwy świątecznej kiedy ankiet nie ma), ale nie szybkość obsługi. Czat nie jest całą dobę, czatbot na messengerze nie przyjmuje reklamacji (ale mnie nie lubi i ode mnie chce przyjąć). Mamy rok 2017 a cofamy się 10 lat wstecz by pisać maile, chodzić do salonu czy dzwonić. Ciekawi mnie co będzie za pół roku bo mam wrażenie, że to długo nie potrwa...

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 344
  • 1227
  • 1

Nowa wersja apki Mój Orange - 4.1 (Android)

Piszesz że nie macie takiej informacji jako pracownicy dlaczego jest płatne połączenie z BOK . To ja mam pytanie : Po co dyskutujecie na forach , żeby robić użytkownikom nadzieje , czy " pranie mózgu " ?

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Nowa wersja apki Mój Orange - 4.1 (Android)

@jan1: na Orange są różni pracownicy, mają różne obowiązki. Może @Artur w wolnej chwili przestawi wypowiedź szerszą na ogólnym forum.

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 615
  • 589
  • 2

Nowa wersja apki Mój Orange - 4.1 (Android)

To ja ma propozycję: zróbcie płatny również czat , a przy okazji za wizytę w salonie pobierać za wejście 5 Pln. Jak szaleć to na całego. I luźno by bylo w salonie. I klientów mniej. I pracowników też nie potrzeba by było tylu.