Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Nowa wersja apki Mój Orange - 4.0.x (Android, iOS, Windows 10 Mobile)

Anonim

Nie dotyczy

Nowa wersja apki Mój Orange - 4.0 (Android)

GrzeTom74 to jest ilość MB którą za swoją kasę możesz zrealizować, ma ważność tak jak połączenia wychodzące, wszystkim się to wyświetla, ponoć korzenie ma w Epoce gdzie nie szło kupić pakietu GB.


Zespół Nasz Orange
  • 2830
  • 10848
  • 150

Nowa wersja apki Mój Orange - 4.0 (Android)


irek6311 napisał: Rozmowy i SMSy bez limitu do wszystkich i pakiet internetu > Orange Free na kartę ;)

Internet z tego pakietu > ważność jest pokazywana < do kiedy.


A? Chodzi o ten pakiet Szczęśliwy robot.
Hm... W sumie to w takim pakiecie - jeśli poprawnie rozumuję - ważność rozmów/esemesów jest taka sama jak ważność pakietu internetowego Szczęśliwy robot, więc... Poniekąd data jest znana, co nie? Mrugający robot

Przekażę jednak tę uwagę dalej Szczęśliwy mężczyzna. Zakładam, że taki układ/widok jest po prostu mało intuicyjny Robot pokazuje język.

Anonim

Nie dotyczy

Nowa wersja apki Mój Orange - 4.0 (Android)


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Nowa wersja apki Mój Orange - 4.0 (Android)

Jakaś aktualizacja na horyzoncie 😉
Screenshot_2017-09-12-15-30-24-402_com.android.vending.png

Zespół Nasz Orange
  • 2830
  • 10848
  • 150

Nowa wersja apki Mój Orange - 4.0 (Android)

W istocie @Piotrekk85 Emotikon: Szczęśliwy
to taka aktualka mająca za zadanie poprawić kilka bugów

Edit: dodatkowe info w pierwotnym poście Emotikon: Bardzo szczęśliwy.


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 14
  • 10
  • 0

Nowa wersja apki Mój Orange - 4.0 (Android)


irek6311 napisał(-a):


Właśnie - skoro podana jest wartość liczbowa to po co jeszcze ta wersja graficzna +/- pokazująca to samo ... choć teraz nic nie pokazuje 😁 ... termin obowiązywania pakietu - też ważny - jest schowany.

Jeśli podane są środki liczbowo to grafika niech pokazuje upływający czas ważności albo niech zniknie bo choinka to w grudniu będzie 😈

 

Anonim

Nie dotyczy

Nowa wersja apki Mój Orange - 4.0 (Android)

Tak na marginesie te kółko to ma pokazywać zużycie pakietu czy ubiegający czas danego pakietu? Przekombinowane to moim zdaniem, powinno być prosto i z treścią, by nie trzeba się było główkować co dana grafika oznacza.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 12
  • 8
  • 0

Nowa wersja apki Mój Orange - 4.0.1 (Android)

Nowa wersja (4.0.1), działa równie słabo (i jest to dość delikatne określenie) jak poprzednia.


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 14
  • 10
  • 0

Nowa wersja apki Mój Orange - 4.0 (Android)


irek6311 napisał(-a):

Tak na marginesie te kółko to ma pokazywać zużycie pakietu czy ubiegający czas danego pakietu? Przekombinowane to moim zdaniem, powinno być prosto i z treścią, by nie trzeba się było główkować co dana grafika oznacza.


Myślę, że ktoś wymyślił graficzne "kółko" a teraz myśli co ma wskazywać, bo na razie nic nie wskazuje poza wieczną szarością 😅

Ale dajmy im szansę hihi


Zespół Nasz Orange
  • 2830
  • 10848
  • 150

Nowa wersja apki Mój Orange - 4.0 (Android)

Dzięki @GrzeTom74, @Anonim za te spostrzeżenia, uwagi i opinie Szczęśliwy robot. Nie omieszkam ich przekazać dalej...


A propos pytania: "te kółko to ma pokazywać zużycie pakietu czy ubiegający czas danego pakietu?" - to chyba zależy od tego, co prezentuje dany kafelek (jakiego pakietu on dotyczy). Jeżeli to jakiś pakiet minut (np. na połączenia ze stacjonarnymi) - to wtedy pokazuje on zużycie minut [widoczna jednostka: min], a jeżeli pakiet danych (np. 2 GB na 30 dni) - to wtedy prezentuje zużycie tych właśnie danych [widoczna jednostka: GB].

Natrafiliście na kafelek bez jednostki?