Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Nowa wersja apki Mój Orange - 4.0.x (Android, iOS, Windows 10 Mobile)

Anonim

Nie dotyczy

Nowa wersja apki Mój Orange - 4.0 (Android)


Janblu napisał(-a):
Po aktualizacji zniknęła moźliwość sprawdzenia stanu pakietów internetowych. Próbowałem to zgłosić telefonicznie ale zbyli mnie.Wygląda to na duźą wpadkę.

@Janblu Masz tu info https://nasz.orange.pl/t5/forums/v3_1/forumtopicpage/board-id/Moj-Orange/thread-id/1833/page/2

 


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 16
  • 5
  • 0

Nowa wersja apki Mój Orange - 4.0 (Android)

Nowa werja appa do kitu.

 

Internet działa wolno, włączyłam żeby zobaczyć jakie jest zużycie transferu - nigdzie nie ma infomracji.

 

Kompletnie nieczytelne

Anonim

Nie dotyczy

Nowa wersja apki Mój Orange - 4.0 (Android)

Lekki progres jest, pakiety się sumują (dana/LTE), jeszcze wgląd w zużycie pakietów i będzie prawie jak na www.

Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 426
  • 1025
  • 6

Nowa wersja apki Mój Orange - 4.0 (Android)

Dla mnie zmiany na duży + 🙂


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2805
  • 6999
  • 182

Nowa wersja apki Mój Orange - 4.0 (Android)

Jest już widoczne wykorzystanie multipakietu, ale bonus internetu nadal nierozdzielony z kontem głównym.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 23
  • 30
  • 0

Nowa wersja apki Mój Orange - 4.0 (Android)

Do aplikacji nie można dodać kilku kont.

Działa tylko pierwsze dodane, kolejne po zalogowaniu i przełączeniu na 'główne', znikają.


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 541
  • 648
  • 24

Nowa wersja apki Mój Orange - 4.0 (Android)

Dlaczego gdy otwieram czat z konsultantem w aplikacji to muszę podać swoje imię? Przecież takie dane są wpisane na moim koncie. 

 

A i potrzebny jest czat techniczny dla ofert na kartę. Napisałem dzisiaj do BOK na czacie, doradca nie miał odpowiednich uprawnień - ok, przełączył mnie do innego konsultanta, który ma uprawnienia, a on w drugiej wiadomości (w pierwszej się przywitał) odesłał mnie na infolinię  Emotikon: sfrustrowany


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 23
  • 24
  • 0

Nowa wersja apki Mój Orange - 4.0 (Android)

Brak wyświetlania pakietu 120minut 😞

Od konsultanta na chacie otrzymałem informację, że problem znają i że zamierzają usunąć go do połowy września!!!! 😞

Dostałem info więc się dziele tymi kolejnymi smutnymi informacjami związanymi z aktualizacją aplikacji przed wprowadzeniem poprawek do wszystkiego...

Sądzę, że to bardzo przykre co zadecydował jakiś pewnie jeden koleś z góry, by nie testować apki - tylko irytować swoich klientów, wypuszczając ją w "życie". Nóż mi się w kieszeni otwiera.


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 3
  • 0

Nowa wersja apki Mój Orange - 4.0 (Android)

Wiadomo czy i kiedy w aplikacji zostaną wprowadzone zmiany i będą prezentowane dane, o których piszą użytkownicy? Bez dostępu do danych dotyczących pakietu minut, internetu ta aplikacja w mojej ocenie jest właściwie bezużyteczna. Miałam nadzieję, że niedzielna niedostępność aplikacji oznacza wgrywanie poprawek ale niestety nic się nie zmieniło a nawet jest zmiana na minus, ponieważ po uruchomieniu dane wczytują się bardzo długo. Jeśli nie jest możliwe wprowadzenie zmian w miarę sprawnie i w krótkim czasie to może warto jednak udostępnić poprzednią wersję aplikacji?

Ekspert AMA
  • 416
  • 920
  • 56

Nowa wersja apki Mój Orange - 4.0 (Android)

Mamy w planie na ten rok stworzenie zespołu testowego razem z Wami gdzie będziemy udostępniać wersje developerskie. Naprawdę bardzo dużo się dzieje ale musicie nam wybaczyć że wszystko tak długo trwa.